Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA ROK C - 25 GRUDNIA 2012 roku
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA ROK C - 25 GRUDNIA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA ROKCzęść ofiar z tacy z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
  • Jutro Drugi Dzień Świąt Narodzenia Pańskiego i Święto Świętego Szczepana, Diakona i Pierwszego Męczennika. Taca będzie zbierana na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku i będzie też czytany List Księdza Rektora tejże uczelni. Również tego dnia będziemy świętować w naszej parafii Jubileusze Małżeńskie. Małżonków obchodzących w tym kończącym się roku kalendarzowym 25–lecie wspólnego pożycia (srebrne gody), zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 10.00; natomiast Złotych Jubilatów (50-lecie) i dłuższych stażem małżeńskim zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Knisu i Knisówki za przygotowanie naszego kościoła na niedzielną Eucharystię i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 29 grudnia, zapraszamy mieszkańców Mleczkowa i Głąbowa, na godz. 09.00.
  • Jak co roku serdecznie dziękujemy Państwu Janinie i Władysławowi Matysiakom za ofiarowanie choinek do naszego kościoła, panu Arkadiuszowi Kuczyńskiemu za transport a Drogim Strażakom za ustawienie ich w kościele. Szczególne podziękowanie panu Tomaszowi Żelazkowi za zrobienie szopki i ubranie choinek oraz Agnieszce Żelazek, Monice i Mateuszowi Gryniewicz, Paulinie Marciniak za pomoc w udekorowaniu choinek, pani Teresie Fijałkowskiej za uratowanie kwiatów, a szczególnie Księdzu Dariuszowi za sprawne czuwanie nad całością dzieła, które cieszy oczy i raduje nasze serca. Bóg zapłać!

Od czwartku, 27 grudnia, rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską – Kolędę.
Porządek kolędy od godz. 09.00:
27. 12. 2012 r. (czwartek) – Monetki;
28. 12. 2012 r. (piątek) – Mleczkowo i Głąbowo; Knis i Knisówka; ul. Partyzantów (od Zajazdu);
29. 12. 2012 r. (sobota) – Ławki Wieś, Ławki Kolonia i bloki Ławki PGR; Mioduńskie, Ławki Małe i Pałac Zakładu Rolnego;Siejkowo, Ryńskie Pole, Ryński Dwór i domy przy kaplicy w Ławkach.
31. 12. 2012 r. (poniedziałek) – ul. Mazurska nr 7; nr 6 i nr 8A.

Wszystkim Parafianom i Gościom niech Nowo Narodzone Dziecię obficie     błogosławi a Matka Najświętsza i Święty Józef, Opiekun Małego Jezusa otaczają     Swoją opieką...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach