Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA ROK B - 25 LISTOPADA 2012 roku
UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA ROK B - 25 LISTOPADA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Dzisiejsza niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent – Okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. W Adwencie zapraszamy do udziału          w Roratach od poniedziałku do  soboty o godz. 07.00. Prosimy również zarezerwować sobie czas na rekolekcje Adwentowe, które odbędą się w dniach od 07 do 09 grudnia (piątek – niedziela). 
  • Dzisiaj spotkanie Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Codziennie przez cały miesiąc listopad, o godz. 17.15, odmawiamy Różaniec Święty w intencji zmarłych polecanych nam w Wypominkach, a o godz. 18.00 odprawiamy Mszę Świętą Listopadową, wypraszając zbawienie wszystkim wiernym zmarłym podanym nam na kartkach listopadowych. 
  • W piątek, 30 listopada, Święto Świętego Andrzeja Apostoła.
  • W sobotę, 01 grudnia, Pierwsza Sobota Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00.
  • Dziękujemy bardzo pani Alicji Lemańskiej oraz państwu Irenie i Wawrzyńcowi Chojnowskim za przygotowanie naszego kościoła na niedzielną Eucharystię. Bóg zapłać! Naganę otrzymują mieszkańcy ul. H. Sawickiej i ul. Rybaka. W sobotę, 01 grudnia, zapraszamy mieszkańców Słabowa i Szczerzbowa, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 02 grudnia, w naszej parafii będziemy przeżywać Niedzielę Misyjną. Będziemy gościli przedstawicieli Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego z Ząbek. Słowo Boże będzie głosił do nas Ksiądz z Konga z Afryki, który kończył studia w naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem będą zbierali ofiary do puszek na Misje oraz będzie możliwość nabycia różnych pozycji książkowych na temat Misji.
  • Bardzo serdecznie zapraszamy pary, które w tym roku obchodzą swoje Jubileusze Małżeńskie (25; 50; 55; 60 lecie) na Mszę Świętą, 26 grudnia, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Wysłaliśmy zaproszenia do tych par i chcielibyśmy z Wami dziękować Bogu i cieszyć się z Waszego długoletniego pożycia małżeńskiego. Gdybyśmy kogoś z Jubilatów pominęli, to bardzo przepraszamy i prosimy o kontakt w zakrystii. 
  • Ryńskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na bezpłatne komputerowe badanie wzroku dnia 28 listopada br. od godz. 11.00 do 12.00 przy ul. H. Sawickiej nr 1. Rejestracja pod nr tel. 87/421 80 61. Szczegóły dostępne na plakacie.

Zapowiedzi przedślubne:
Kamil Smoliński, kawaler, par. p. w. Świętego Mikołaja w Mikołajkach
Daria Kurcewicz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy wszelkich łask Bożych i obfitego Bożego błogosławieństwa.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach