Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 21 PAŹDZIERNIKA 2012 roku
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 21 PAŹDZIERNIKA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny – Niedziela Misyjna, początek Tygodnia Misyjnego. Taca zbierana jest na Papieskie Dzieła Misyjne. Nabożeństwo Różańcowe w intencji Misji o godz. 17.30.
  • Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30. 
  • W poniedziałek, 22 października, Wspomnienie Błogosławionego Jana Pawła II.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Świerczewskiego z bloku nr 45A (kl. IV i V) za przygotowanie naszego kościoła na niedzielną Eucharystię i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! Dziękujemy również przedstawicielom Caritas Parafialnego za piękne posprzątanie terenu wokół naszego kościoła. Bóg zapłać! W sobotę, 27 października, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego z bloku nr 47, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 28 października, taca będzie zbierana na cele Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
  • W okresie przed Uroczystością Wszystkich Świętych ełcka Caritas proponuje czynne włączenie się w dzieła miłosierdzia. Dochód ze sprzedaży zniczy Caritas jest przeznaczony na pomoc dla ludzi ubogich z terenu naszej diecezji. Często spotykamy znicze, które są na pewno i ładniejsze, i tańsze. Niech jednak w czasie kiedy porządkujemy cmentarze, kiedy szczególnie dbamy o groby naszych bliskich, ten zapalony znicz Caritas Diecezji Ełckiej będzie znakiem solidarności z najuboższymi, potrzebującymi, bezrobotnymi i bezdomnymi. Cena znicza 3 zł.
  • Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty z kartkami na Msze Święte Listopadowe i na Wypominki. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk drogich zmarłych i adresu Ofiarodawcy. Za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne:
Mariusz Szymczyk, kawaler, par. p. w. Zwiastowania NMP w Janówce
Anna Justyna Josiewicz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, pogody ducha i obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach