Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 07 PAŹDZIERNIKA 2012 roku
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 07 PAŹDZIERNIKA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj przed kościołem po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek ofiar na Duszpasterstwo Charytatywne diecezji ełckiej z racji rozpoczynającego się 68. Tygodnia Miłosierdzia.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30, natomiast dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30. 
  • We wtorek, 09 października, Wspomnienie Błogosławionego Wincentego Kadłubka, Biskupa.
  • W sobotę, 13 października, Wspomnienie Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Prezbitera oraz w naszej parafii ostatni w tym roku kalendarzowym Dzień Fatimski. Nasze spotkanie modlitewne rozpoczniemy Różańcem Świętym o godz. 17.30, później Msza Święta z kazaniem, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, zakończona Apelem Jasnogórskim. Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą świec, zabezpieczonych uprzednio przed kapaniem wosku. 
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom ul. Świerczewskiego ze strony parzystej od numery 18 do końca ulicy za przygotowanie naszego kościoła na niedzielną Eucharystię i za ofiarę złożoną na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 13 października, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego z bloku nr 45A (klatka I; II i III), na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 14 października, Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o drogich nam Nauczycielach, Wychowawcach, Katechetach, Przedszkolankach i wszystkich Pracownikach Oświaty.
  • W przyszłą niedzielę, 14 października, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu październiku, o godz. 12.00.
  • Pod chórem na stoliku są wyłożone koperty z kartkami na Msze Święte Listopadowe i na Wypominki. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk drogich zmarłych i adresu Ofiarodawcy. Za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne:
Mirosław Skulski, kawaler, parafia tutejsza
Kamila Angelika Kądziołka, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, pogody ducha i obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach