Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVII Niedziela Zwykła 8. października 2006
XXVII Niedziela Zwykła 8. października 2006 PDF Drukuj Email
  Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela  Zwykła 8. października 2006


  • W dniu dzisiejszym o godz. 15:00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. Po Mszy spotkanie dzieci i ich rodziców.

  • EucharystiaKończy się Tydzień Miłosierdzia, dlatego po każdej Mszy Św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby duszpasterstwa charytatywnego.

  • W miniony piątek kościół sprzątali mieszkańcy Sądr i Szczerzbowa. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc i za złożone ofiary na kwiaty. Na następną sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców Wejdyk i Kol. Wejdyki.

  • W dniu wczorajszym w naszym kościele parafialnym była odprawiona Msza Św. na rozpoczęcie uroczystości wręczenia sztandaru dla 112 batalionu remontowego remontowego w Giżycku.

  • W przyszły piątek tj. 13 października  będziemy obchodzić ostatnią w tym roku rocznicę objawień w Fatimie. Serdecznie zapraszamy na godz. 17:30. Przebieg liturgii przedstawia się następująco: Różaniec, MszaŚw.   i procesja z figurą MB Fatimskiej. Prosimy wziąć ze sobą świece. Serdecznie zapraszamy.

  • 14 października (sobota) jak co roku obchodzimy Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy w naszych modlitwach o nauczycielach pracujących na terenie naszej parafii, tych którzy uczą nasze dzieci, o tych, którzy nas uczyli i o tych, których już nie ma wśród nas.

  • Za tydzień 15 października ,  będziemy obchodzić Dzień Papieski. „ Dzielmy się miłością” to hasło tego dnia. Będziemy gościć Ks. Aleksandra Orzecha – pallotyna – z Fundacji „ Pomost” wspomagającej działalność naszych księży na Ukrainie. Po każdej Mszy Św. będzie zbierał ofiary do puszek na w/w potrzeby.

Życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.
Proboszcz
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach