Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 02 WRZEŚNIA 2012 roku
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 02 WRZEŚNIA 2012 roku PDF Drukuj Email
 • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
 • Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji Dzieci i Młodzieży oraz Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów i pracowników Oświaty, rozpoczynających Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny, o godz. 17.30.
 • W poniedziałek, 03 września, Msza Święta na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego o godz. 08.00. Spowiedź od godz. 07.40.
 • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, odbędzie się w poniedziałek, 03 września, o godz. 09.00 na placu przy Szkole Podstawowej, a w przypadku złej pogody, w hali sportowej.
 • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek Miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek o godz. 17.30. W piątek, 07 września, odwiedzimy chorych w domach od godz. 08.00. Spowiedź dzieci od godz. 17.00, młodzieży i dorosłych od godz. 17.30. W piątek Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 • W sobotę, 08 września, Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej), Odpust Parafialny i Parafialne Dożynki, błogosławieństwo przyniesionego ziarna i nasion. Bardzo proszę poszczególne wioski o zrobienie wieńców dożynkowych, które zostaną poświęcone na Mszy Świętej Odpustowej o godz. 18.00. Także w tę sobotę będziemy Bogu dziękować za tegoroczne plony w czasie Gminnych Dożynek w Słabowie. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 14.00 na placu przy dawnej szkole. Również tego dnia Ks. Biskup Ordynariusz zaprasza wiernych do wzięcia udziału w Dożynkach Diecezji Ełckiej, które odbędą się w parafii Chrystusa Zbawiciela w Wydminach. Rozpoczęcie świętowania o godz. 10.00, a uroczysta Msza Święta o godz. 11.00. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.
 • Niedziela, 09 września, w naszej parafii, będzie Niedzielą Powołaniową. Gościć będziemy animatora Pallotyńskiego Duszpasterstwa Powołań, Ks. Mariusza Leszko SAC ze Świętej Katarzyny, który skieruje do nas Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał do puszek ofiary na Dzieło Powołań. 
 • W niedzielę, 09 września, poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z Zerówki i Pierwszoklasistom na Mszy Świętej o godz. 10.00.
 • W niedzielę, 09 września, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu wrześniu, o godz. 12.00. 
 • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ulicy T. Kościuszki ze strony nieparzystej za posprzątanie kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 08 września, zapraszamy mieszkańców tej samej ulicy ze strony parzystej, na godz. 09.00.
 • Można już zamawiać w zakrystii lub w kancelarii intencje Mszy Świętych oraz rezerwować terminy ślubów na przyszły rok 2013.

Zapowiedzi przedślubne:
Marcin Ruszczyk, kawaler, parafia tutejsza
Joanna Jawoszek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Tadeusz Józef Kuliś, kawaler, par. p. w. Bł. Honorata Koźmińskiego w Mrągowie
Marta Magdalena Kępa, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Ireneusz Nieckarz, kawaler, parafia tutejsza
Natalia Jaszcz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, pogody ducha i obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach