Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 29 LIPCA 2012 roku
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 29 LIPCA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • We wtorek, 31 lipca, Wspomnienie Świętego Ignacego z Loyoli, Prezbitera.
  • W środę, 01 sierpnia, Wspomnienie Świętego Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa  i Doktora Kościoła oraz 68. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, że miesiąc sierpień jest dla nas Polaków miesiącem trzeźwości jako wypełnienie Ślubów Jasnogórskich.
  • W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek o godz. 17.30. W piątek odwiedzimy chorych w domach od godz. 08.00. Spowiedź od godz. 17.00. Msza Święta w Monetkach i w Ławkach o godz. 19.00. W sobotę, 04 sierpnia, Wspomnienie Świętego Jana Marii Vianney'a, Prezbitera i Patrona Kapłanów. Nabożeństwo w I Sobotę Miesiąca do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ulicy Krzywej za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! Wstyd tylko dla mieszkańców ulicy Polnej, gdyż nie było nikogo! Czyżby nie chodzili do kościoła, a przecież mają tak blisko, i nie słyszeli prośby w ogłoszeniach? W sobotę, 04 sierpnia, zapraszamy mieszkańców ul. Brzozowej i Zamiejskiej, na godz. 09.00. Dziękujemy Mateuszowi Gryniewiczowi za pomoc w pielęgnacji krzewów wokół kościoła i wszystkim drogim Paniom, które wypieliły chwasty. Bóg zapłać!
  • W przyszłą niedzielę, 05 sierpnia, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Łukasz Sielawa, kawaler, parafia tutejsza
Agata Gienieczko, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Mariusz Halicki, kawaler, par. p. w. Św. Maksymiliana Kolbe w Giżycku
Joanna Górska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Marcin Andrzej Kamiński, kawaler, par. p. w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Okrzei
Marzena Katarzyna Szewczak, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, pogody ducha i obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach