Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK B - 03 CZERWCA 2012 roku
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK B - 03 CZERWCA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy i Święto Dziękczynienia. Ofiary zbierane do puszek po każdej Mszy Świętej przed kościołem, są przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej – Wotum Narodu w Warszawie.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00. 
  • Nabożeństwa Czerwcowe ku czci NSJ o godz. 17.30. W czasie Oktawy Bożego Ciała procesja Eucharystyczna połączona z Nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Jezusowego po Mszy Świętej o godz. 18.00. 
  • Próby sypania kwiatów przed Uroczystością Bożego Ciała we wtorek i w środę o godz. 16.30. Zachęcamy dziewczynki, szczególnie Pierwszokomunijne, aby w ten piękny sposób wyraziły swoją miłość do Pana Jezusa.  
  • W czwartek, 07 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Dzieci Pierwszokomunijne w swoich pięknych strojach zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00. Po Eucharystii wyjdziemy procesyjnie z kościoła na ulice naszego miasta do czterech Ołtarzy. Dziękować będziemy Bogu za dar Eucharystii oraz będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła Powszechnego, naszej ukochanej Ojczyzny i całego naszego Narodu. Niech liczny udział w tej procesji będzie publicznym wyznaniem naszej wiary w Jezusa obecnego pośród nas w tej   białej Hostii.
  • W piątek, 08 czerwca, Wspomnienie Świętej Jadwigi Królowej.
  • W przyszłą niedzielę, 10 czerwca, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu czerwcu o godz. 12.00.
  • W niedzielę, 10 czerwca, Msza Święta przy krzyżu w Rybicalu o godz. 15.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 15 (wstyd dla mieszkańców, ponieważ były tylko dwie panie) za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 09 czerwca, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 16 na godz. 09.00.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, zdrowia, wszelkich potrzebnych łask oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach