Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO ROK B - 20 MAJA 2012 roku
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO ROK B - 20 MAJA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 12.00, dzieci klas III-ich będą przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej. Osoby bezpośrednio niezainteresowane tą  uroczystością prosimy o wybranie innej godziny Mszy Świętej.
  • Dzisiaj Ks. Proboszcz Wojciech Chmielecki SAC, zaprasza na zewnętrzne świętowanie srebrnego jubileuszu sakramentu kapłaństwa. Uroczysta Msza Święta w Szymonce o godz. 11.30.
  • Nabożeństwa Majowe z Nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
  • W środę, 23 maja, Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowy Dom Samopomocy w Rynie zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca do udziału w akcji „Podnośnik dla Doroty Filipek” od godz. 10.00 do 17.00. Będzie pyszna grochówka, grill, najlepsze wypieki i możliwość nabycia dzieł stworzonych przez Warsztaty.
  • W sobotę, 26 maja, Dzień Matki i będziemy też przeżywać uroczystości związane z obchodami 6-tej rocznicy wręczenia sztandaru dla 112 Batalionu Remontowego w Giżycku. Uroczysta Msza Święta w naszym kościele o godz. 08.30, później na nabrzeżu jeziora ryńskiego prezentacja sprzętu wojskowego, poczęstunek i inne atrakcje. 
  • W przyszłą niedzielę, 27 maja, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki, Dzień Pięćdziesiątnicy), zakończenie Okresu Wielkanocnego oraz Niedziela Seminaryjna. W naszej parafii będziemy gościli kleryków Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów z Ołtarzewa wraz z ich Ojcem Duchownym Ks. Bogusławem Bogdanem SAC, którzy podzielą się z nami swoim świadectwem wiary oraz po każdej Mszy Świętej przed kościołem będą zbierali ofiary na utrzymanie Seminarium.
  • Bardzo dziękujemy Rodzicom Dzieci Rocznicowych za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W sobotę, 26 maja, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 14 na godz. 09.30.

Zapowiedzi przedślubne:
Andrzej Gryniewicz, kawaler, parafia tutejsza
Marta Maria Szymczak, panna, par. p. w. Św. Jana Ewangelisty w Bartoszycach
Zapowiedź I...
Janusz Jerzy Gołaś, kawaler, parafia tutejsza
Monika Angelika Wasilewska, panna, par. p. w. Św. Krzyża w Szestnie
Zapowiedź I...   
Sebastian Szudarski, kawaler, par. p. w. Przemienienia Pańskiego w Szczecinie
Katarzyna Łaszkiewicz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Paweł Marcin Janowski, kawaler, par. p. w. Bł. Franciszki Siedliskiej w Olsztynie
Monika Bawół, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II... 
         
Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, wszelkich potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach