Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 29 KWIETNIA 2012 roku
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 29 KWIETNIA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, która jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W naszej parafii gościmy Ks. Proboszcza Tadeusza Poteraja z Użranek, który wygłosi Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał ofiary na remont dachu oraz elewację zewnętrzną kościoła.
  • We wtorek, 01 maja, rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. Zachęcamy do utrzymania zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych przydrożnych krzyżach, kapliczkach i w domach rodzinnych.
  • W czwartek, 03 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.
  • W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W I Pątek odwiedzimy chorych w domach od godz. 08.00, spowiedź od godz. 17.00. W I Sobotę, 05 maja, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  • Dziękujemy mieszkańcom z ulicy Mazurskiej z boku nr 12 za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii. W sobotę, 05 maja, na godz. 09.00, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 13 do posprzątania naszego kościoła.
  • W przyszłą niedzielę, 06 maja, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.                                                                                                                                    
  • W następna niedzielę, 06 maja, po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. 

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach