Start arrow Wszystkie publikacje arrow III NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 22 KWIETNIA 2012 roku
III NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 22 KWIETNIA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna IV Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Nabożeństwo Różańcowe o godzinie 17.30.
  • W poniedziałek, 23 kwietnia, Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski i naszej Diecezji. W Ełku rozpoczęcie uroczystości  Nieszporami w kościele Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 17.00, procesja ulicami miasta do katedry Świętego Wojciecha i Msza Święta o godz. 18.00, pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza. Osobę Dostojnego Solenizanta polecamy modlitwie.
  • W środę, 25 kwietnia, Święto Świętego Marka Ewangelisty.
  • Dziękujemy mieszkańcom z ulicy Mazurskiej z boku nr 11 za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii. W sobotę, 28 kwietnia, na godz. 09.00, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 12 do posprzątania naszego kościoła.
  • Następna niedziela Dobrego Pasterza, 29 kwietnia, jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Rozpocznie się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W naszej parafii będziemy gościli Ks. Proboszcza Tadeusza Poteraja z Użranek, który wygłosi Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał ofiary na remont dachu oraz elewację zewnętrzną kościoła.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach