Start arrow Wszystkie publikacje arrow VII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 19 LUTEGO 2012 roku
VII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 19 LUTEGO 2012 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj spotkanie dzieci klas II, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich Rodziców, po Mszy Świętej o godz. 10.00.
  • Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostrę Katarzynkę, która prowadzi Dom Pomocy dla dziewcząt uzależnionych niedaleko Kętrzyna. Podzieli się z nami świadectwem swojego powołania i po Mszy Świętej będzie zbierać ofiary na prowadzony Dom.   
  • W środę, 22 lutego, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły! Msze Święte będą w tym dniu o godz.: 07.00; 10.00; 16.00 i o godz. 18.00. W Ławkach i w Monetkach o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 10.00 i bezpośrednio po niej Msza Święta oraz o godz. 16.30 dla Dzieci i o godz. 17.30, natomiast Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00.
  • Również w Środę Popielcową rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu oraz do I Niedzieli Wielkiego Postu Kwartalne dni modlitw o ducha pokuty. Zachęcamy do składania i odnawiania przyrzeczeń trzeźwościowych.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 2, a tak naprawdę tylko panu Stanisławowi Laskowskiemu i panu Andrzejowi Szewczak za posprzątanie naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 25 lutego, zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 3, na godz. 09.00.
  • Duszpasterz Pielgrzymek Zagranicznych Diecezji Ełckiej zaprasza do udziału w pielgrzymkach organizowanych do Ziemi Świętej, Po Szlakach Apostolskich i Sanktuariach Maryjnych Europy. Bliższe informacje o kierunkach i terminach pielgrzymek na plakacie w gablocie ogłoszeń. 

Zapowiedzi przedślubne:
Przemysław Murzyn, kawaler, parafia tutejsza
Anna Maria Cekała, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Niech Nam Wszystkim Bóg błogosławi na czas niedzielnego odpoczynku oraz rozpoczynającego się Okresu Wielkiego Postu...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach