Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 29 STYCZNIA 2012 roku
IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 29 STYCZNIA 2012 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Dzień Chorych na trąd. Pamiętajmy w modlitwie o ludziach dobrej woli walczących z tą chorobą i o misjonarzach, którzy posługują chorym.
  • We wtorek, 31 stycznia, Wspomnienie Świętego Jana Bosko, Prezbitera i Założyciela Zgromadzenia Księży Salezjanów.
  • W czwartek, 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej), Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu będzie zbierana na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Dodatkowa Msza Święta o godz. 10.00.
  • W piątek, 03 lutego, Wspomnienie Świętego Błażeja, patrona chorych na gardło.
  • W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w Pierwszy Czwartek o godz. 17.30. W pierwszy Piątek chorych w domach odwiedzimy od godz. 08.00. Zgodnie z zapowiedzią, Ksiądz Dariusz do chorych, będących pod jego opieką, uda się w poniedziałek, 06 lutego, od godz. 09.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30 i Msza Święta Wynagradzająca o godz. 18.00. W Pierwszą Sobotę Miesiąca, 04 lutego, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika z bloku nr 9 za posprzątanie naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 04 lutego, zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika z bloku nr 13, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 05 lutego, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Grupa artystyczna Anima po kierownictwem Księdza Dariusza zaprasza do naszego kościoła na „Jasełka z Humorem” w niedzielę, 05 lutego, na godz. 16.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Adam Sawicki, kawaler, parafia tutejsza
Beata Karolina Bednarczyk, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Arkadiusz Jagielski, kawaler, parafia tutejsza
Justyna Piątek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Niech Nam Wszystkim Bóg błogosławi, a szczególnie dzieciom i młodzieży szkolnej w czasie drugiego tygodnia zimowych ferii...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach