Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXVI Niedziela Zwykła 1.10.2006
XXVI Niedziela Zwykła 1.10.2006 PDF Drukuj Email
OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA 1 PAŹDZIERNIK  2006

  •  W dniu wczorajszym kościół sprzątali mieszkańcy z Mierzejewa. Serdeczne Bóg zapłać za  złożone ofiary na kwiaty. Na następną sobotę zapraszamy mieszkańców Sądr i Szerzbowa

  • Dziś po Mszy Św. o godz.12.00 odbędzie się spotkanie z członkami KŻR.

  • "Różaniec, który opiera się na Ewangelii i odnosi się do centrum, do Tajemnicy Wcielenia i Odkupienia ludzi, trzeba uważać za modlitwę, która w pełni posiada znamię chrystologiczne (Marialis cultus, 46) Tak rozumiana modlitwa różańcowa odprawiana przed wystawionym Najświętszym Sakramentem nabiera głębszego znaczenia. W październiku zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe, które będzie odprawiane dla dzieci o godz.16:30 (poniedziałek, środa, piątek) a dla dorosłych i młodzieży przez cały m-c o godz.17:30.

  • Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.  Pamiętajmy o pomocy dla biednych z naszej parafii. Za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na duszpasterstwo charytatywne. W środę 4 października po wieczornej Mszy Św. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne Parafialnego Koła Caritas.

  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek będziemy się modlić o powołania zakonne i kapłańskie. W piątek nawiedzenie chorych od godz.8:00, spowiedź dla dzieci od godz.16:00, dla dorosłych od 17:00. W Monetkach i Ławkach spowiedź i Msza Św. o godz.19:00. Do spowiedzi pierwszopiątkowej szczególnie zachęcamy dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo o godz. 20:00, które zakończymy Apelem Jasnogórskim.

  • W sobotę 7 października o godz. 10:30 w naszym kościele parafialnym będzie odprawiona Msza Św. na uroczystość wręczenia sztandaru dla 112 batalionu remontowego w Giżycku.
   
  • W przyszłą niedzielę 8 października o godz. 15:00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci, które przygotowują się w tym roku do I Komunii Św. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie organizacyjne.

W nadchodzącym tygodniu wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych.

Proboszcz
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach