Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ADWENTU ROK B - 18 GRUDNIA 2011 roku
IV NIEDZIELA ADWENTU ROK B - 18 GRUDNIA 2011 roku PDF Drukuj Email
  • Jutro dzień Imienin Ks. Dariusza Szyry SAC, wikariusza naszej parafii. Na Mszę Świętą w intencji drogiego nam Solenizanta zapraszamy o godz. 18.00. 
  • Można już zgłaszać dzieci do chrztu w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie dla Rodziców dzieci i Chrzestnych w piątek, 23 grudnia, o godz. 18.30.
  • W piątek, 23 grudnia, bezpośrednio przed Świętami Bożego Narodzenia odwiedzimy chorych w domach, od godz. 08.00. Można jeszcze chorych zgłaszać w zakrystii. W Pierwszy Piątek Stycznia w Nowym już Roku, z racji kolędy, wizyt u chorych nie będzie.
  • W sobotę, 24 grudnia, Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do pielęgnowania zwyczajów wigilijnych i zachowania tradycyjnego postu. Msze Święte będą: rano ostatnia Msza Święta Roratnia o godz. 07.00 i Pasterka o godz. 24.00. W Ławkach i w Monetkach Msze Święte będą o godz. 22.00. Część ofiar z tacy zbieranej w czasie Pasterki, będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
  • W II Dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, będziemy świętować w naszej parafii Jubileusze Małżeńskie. Małżonków, obchodzących w tym mijającym roku kalendarzowym  25-lecie wspólnego pożycia (srebrne gody), zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 10.00, natomiast Złotych Jubilatów (50-lecie) i dłuższych stażem małżeńskim zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika ze strony nieparzystej bez bloków za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W piątek,23 grudnia, zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika z strony parzystej od numeru 2 do 20 bez bloków, na godz. 09.00.
  • W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne oraz świece Dzieła Pomocy Dzieciom z akcji Caritas w cenie 6 złotych. Jednocześnie informujemy, że nikt nie został przez nas upoważniony do roznoszenia opłatków wigilijnych po domach. 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego oraz wszelkich łask Bożych i obfitego Bożego błogosławieństwa w tym szczególnym czasie przedświątecznych przygotowań...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach