Start arrow Wszystkie publikacje arrow I NIEDZIELA ADWENTU B - 27 Listopada 2011
I NIEDZIELA ADWENTU B - 27 Listopada 2011 PDF Drukuj Email
  • Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. W Adwencie zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek chorych odwiedzimy od godz. 8.00. Spowiedź dzieci – 16.30. Młodzieży i dorosłych – 17.00. W I sobotę m-ca Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  • W przyszłą niedzielę 4 grudnia zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  • W przyszłą niedzielę 4 grudnia Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowy Dom Samopomocy w Rynie zapraszają na kiermasz wyrobów świątecznych ze słodką niespodzianką. Rozpoczęcie o godz. 9.00.
  • Kończy się już listopad – miesiąc pamięci o naszych bliskich zmarłych. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone przy okazji Wypominków i Mszy Listopadowych. Przepraszamy również za wszelkie pomyłki przy wyczytywaniu imion i nazwisk.
  • Serdecznie dziękujemy mieszkańcom miejscowości Ławki Wieś za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę 3 grudnia zapraszamy mieszkańców miejscowości Mioduńskie.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, wszelkich łask Bożych w pobożnym przeżywaniu Adwentu i obfitego Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach