Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 28 SIERPNIA 2011 roku
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 28 SIERPNIA 2011 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj  przed kościołem po każdej Mszy Świętej będą rozprowadzane "cegiełki" na Centrum Pomocy Społecznej i Medycznej dla Matki i Dziecka w Ełku. Cena jednej książki wynosi 25 złotych.
  • Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników oświaty, rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny, o godz. 17.30.
  • W poniedziałek, 29 sierpnia, Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela.
  • W czwartek, 01 września, Wspomnienie Błogosławionej Bronisławy Dziewicy, 72. rocznica wybuchu II wojny światowej oraz rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza Święta, rozpoczynająca Nowy Rok Szkolny, o godz. 08.00. Spowiedź od godz. 07.40.
  • Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rynie informuje, że rozpoczęcie Roku Szkolnego 2011/2012 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, odbędzie się 01 września, o godz. 09.00, na placu przy Szkole Podstawowej, a w razie deszczu w hali sportowej.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek o godz. 17.30. W piątek, 02 września, odwiedzimy chorych od godz. 08.00. Spowiedź dzieci od godz. 17.00, młodzieży i dorosłych od godz. 17.30. W piątek Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 17.30. W sobotę, 03 września, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, o godz. 17.00.
  • W niedzielę, 04 września, poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z Zerówki i Pierwszoklasistom na Mszy Świętej o godz. 10.00, natomiast spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Mierzejewa i Sądr za posprzątanie naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 03 września, zapraszamy mieszkańców Krzyżan, na godz. 09.00.
  • W przyszły czwartek, 08 września, Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej), Odpust Parafialny i Parafialne Dożynki. Bardzo proszę poszczególne wioski o zrobienie wieńców dożynkowych, które zostaną poświęcone na Mszy Świętej Odpustowej o godz. 18.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Daniel Liszewski, kawaler, par. p. w. Narodzenia NMP w Żabinie
Iwona Urszula Kurczewska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...  

Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy wielu łask Bożych i obfitego Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach