Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 31 LIPCA 2011 roku
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 31 LIPCA 2011 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz ofiar kataklizmu, który nawiedził trzy powiaty województwa mazowieckiego.
  • W poniedziałek, 01 sierpnia, Wspomnienie Świętego Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, założyciela Zgromadzenia Ojców Redemptorystów oraz 67. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
  • We wtorek, 02 sierpnia, w Święto Matki Bożej Anielskiej Ksiądz Biskup Jerzy Mazur SVD, Biskup Ełcki zaprasza wszystkie rodziny naszej diecezji, a zwłaszcza teściowe, na uroczystości odpustowe do Sanktuarium Matki Bożej Bazylianki w Lipsku. Główna Msza Święta będzie sprawowana o godz. 11.00. O godz. 10.00 rozpocznie się modlitwa różańcowa i montaż słowno-muzyczny o Błogosławionej Mariannie Biernackiej. Uroczystości będą transmitowane przez Radio Maryja
  • W czwartek, 04 sierpnia, Wspomnienie Świętego Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  • W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek o godz. 17.30. W piątek odwiedzimy chorych w domach od godz. 08.00. Spowiedź od godz. 17.00. Msza Święta w Monetkach i w Ławkach o godz. 19.00. W sobotę, 06 sierpnia, przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w I Sobotę Miesiąca o godz. 17.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Świerczewskiego z bl. nr 51, z I i II klatki schodowej za posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 06 sierpnia, zapraszamy mieszkańców ulicy Świerczewskiego z bl. nr 51, z III i IV klatki schodowej, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę, 07 sierpnia, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Krystian Puczyłowski, kawaler, parafia tutejsza
Anna Bogusz, panna, par. p. w. Świętego M. M. Kolbego w Woźnicach
Zapowiedź II...
Grzegorz Rapacki, kawaler, parafia tutejsza
Emilia Jabłońska, panna, par. p. w. Chrystusa Zbawiciela w Wydminach
Zapowiedź I...
Tomasz Dumanski, kawaler, parafia tutejsza
Eliza Kociukiewicz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I... 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wszelkich łask Bożych i obfitego  Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach