Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK A - 19 CZERWCA 2011 roku
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ROK A - 19 CZERWCA 2011 roku PDF Drukuj Email
 • Dzisiaj Festyn Parafialny pod hasłem: "Pallotti Day" (Dzień Pallottiego), który rozpocznie się o godz. 13.00. Z tej racji gościmy w naszej parafii Pallotyna, Misjonarza z Brazylii, Ks. Jarosława Chmieleckiego SAC, który podczas każdej Mszy Świętej skieruje do nas Słowo Boże. Dzisiaj wyjątkowo Nabożeństwo Czerwcowe będzie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 • Dzisiejsza taca jest przeznaczona na zakup nowych organów do naszego kościoła.
 • Nabożeństwa Czerwcowe ku czci NSJ codziennie o godz. 17.30.
 • Próby sypania kwiatów przed Uroczystością Bożego Ciała we wtorek i w środę o godz. 16.00. Zachęcamy dziewczynki, szczególnie Pierwszokomunijne, aby w ten właśnie sposób wyraziły swoją miłość do Pana Jezusa.
 • W środę, 22 czerwca, zakończenie Roku Szkolnego. Msza Święta o godz. 08.00.
 • W środę, 22 czerwca, przy Urzędzie Miasta, ul. Świerczewskiego nr 2,
 • w godzinach od 8 do 15 w Mammobusie będzie można wykonać badania mammograficzne. Narodowy Fundusz Zdrowia finansuje badania Pań od 50 do 69 roku życia. Rejestracja telefoniczna: 801 080 007 i 58 666 24 44. Więcej informacji na ten temat dostępne na plakatach w gablocie ogłoszeń. 
 • W czwartek, 23 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Dzieci Pierwszokomunijne w swoich pięknych strojach zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00. Po Uroczystej Eucharystii wyjdziemy procesyjnie z kościoła na ulice naszego miasta do czterech Ołtarzy. Dziękować będziemy Bogu za dar Eucharystii oraz będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła Powszechnego, naszej Ukochanej Ojczyzny i naszego Narodu. Niech liczny udział w tej procesji będzie publicznym wyznaniem naszej wiary w Jezusa obecnego pośród nas w Hostii.
 • W piątek, 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
 • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Świerczewskiego ze strony parzystej od nr 4 do nr 16 za posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W sobotę, 25 czerwca, zapraszamy mieszkańców ulicy Świerczewskiego ze strony parzystej od nr 18 do końca ulicy, na godz. 09.00.
 • W przyszłą niedzielę, 26 czerwca, po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do  puszek na Fundusz Młodzieżowy Diecezji Ełckiej.  
 • W przyszłą niedzielę taca będzie zbierana na budowę kaplicy i biblioteki w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Ełckiej. J. E. Ks. Bp Ordynariusz wydał dekret przekazania na ten cel kwoty w wysokości 1 zł PLN od każdego wiernego danej parafii. Od naszej parafii będzie to suma 4 tysięcy 300 złotych.
 • W niedzielę, 26 czerwca, o godz. 15.00, na Cmentarzu Komunalnym w Rynie na tzw. "nieznanym grobie" zostanie odsłonięty nagrobek ku pamięci pomordowanych kobiet i dzieci  w styczniu 1945 roku. Na tę uroczystość zaprasza Wszystkich naszych Parafian Pastor, Ks. Fryderyk Tegler.

Zapowiedzi przedślubne:
Łukasz Pługów, kawaler, parafia tutejsza
Karolina Anna Bereza, panna, par. p. w. MB Nieustającej Pomocy w Warszawie
Zapowiedź I...
Zbigniew Stanisław Dumkiewicz, kawaler, par. p. w. Św. Józefa w Nakomiadach
Kamila Stefania Lisik, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom niech Najświętsza Trójca udzieli Swego błogosławieństwa na czas wypoczynku niedzielnego i na trud pracy w nowym tygodniu...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach