Start arrow Wszystkie publikacje arrow V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 22 MAJA 2011 roku
V NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK A - 22 MAJA 2011 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj, przed kościołem po każdej Mszy Świętej, będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Zakonu Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • Dzisiejsza taca jest przeznaczona na zakup nowych organów do naszego kościoła.
  • Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12.00, dzieci klas III-ich będą przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej. Osoby bezpośrednio niezainteresowane tą uroczystością prosimy o wybranie innej godziny Mszy Świętej.
  • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. 
  • We wtorek, 24 maja, Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Będzie to też Dzień modlitw Kościoła powszechnego za Kościół w Chinach.
  • W sobotę, 28 maja, do posprzątania naszego kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Kościuszki ze strony parzystej, na godz. 09.00.
  • W przyszłą niedzielę taca zbierana będzie na nowe organy.
  • Wydział Duszpasterstwa Rodzin ogłasza rekrutację do Studium Małżeństwa i Rodziny Diecezji Ełckiej im. Błogosławionego Jana Pawła II. Studium obejmować będzie 120 godzin w soboty w okresie od czerwca br. do czerwca 2012 roku. Zajęcia rozpoczną się w sobotę , 11 czerwca o godz. 10.00 i odbywać się będą w Centrum Oświatowo Dydaktycznym w Ełku, Plac Katedralny 1. Osoby  zainteresowane tymże studium zapraszam do zakrystii po formularz zgłoszeniowy. 
  • Caritas Diecezji Ełckiej wraz z Urzędem Miasta Ełk i TVP serdecznie zaprasza wszystkie dzieci 01 czerwca do Ełku na VI Ogólnopolski Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wspólne świętowanie rozpocznie się o godz. 08.30 zabawami loteryjnymi, konkursami i występami ełckich przedszkolaków. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie przewodniczył J. E. Biskup Jerzy Mazur SVD, Biskup Ełcki. Po Eucharystii uroczyste rozpoczęcie Festynu i pierwsze losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów. W godzinach popołudniowych rozpoczną się koncerty zaproszonych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej (Paulla, Danny). W czasie Festynu zapewniamy wszystkim uczestnikom ciepły posiłek, wodę oraz bezpieczną zabawę. Wyjazd autokaru zgłoszonych dzieci z naszej parafii wraz z opiekunami spod świetlicy szkolnej przy Nabrzeżu J. Ryńskiego o godz. 07.00. Przewidywany powrót ok. godz. 20.00.   

Zapowiedzi przedślubne:   
Wojciech Paweł Kopyłowicz, kawaler, parafia tutejsza
Magdalena Rekść, panna, par. p. w. Św. Polikarpa Bp. M. w Gdańsku
Zapowiedź II...

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego oraz wszelkich łask i obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach