Start arrow Wszystkie publikacje arrow WIELKANOC ROK A - 24 KWIETNIA 2011 roku
WIELKANOC ROK A - 24 KWIETNIA 2011 roku PDF Drukuj Email
  • Rezurekcja o godz. 06.00. Kolejne Msze Święte będą o godz. 10.00; 12.00 i o 18.00. Nabożeństwo Nowenny Niedziel przed beatyfikacją Sługi Bożego Jana Pawła II pod hasłem: „Jan Paweł II – Odwaga Świętości”, w Godzinie Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00! Nabożeństw o godz. 17.30 dziś i jutro nie będzie.
  • Jutro w Poniedziałek Wielkanocny taca zbierana będzie na KUL im. Jana Pawła II.
  • W środę, 27 kwietnia, podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 zostanie poświęcony pomnik Ojca Świętego Jana Pawła II. Serdecznie na tę uroczystość zapraszamy.
  • W sobotę, 30 kwietnia, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. K. Wallenroda z pozostałych domów do posprzątania naszego kościoła.
  • W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego taca będzie zbierana na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
  • W przyszłą niedzielę, 01 maja, rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30. 
  • W przyszłą niedzielę, 01 maja, spotkanie Rodziców i Dzieci, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej, po Mszy Świętej o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę, 01 maja, spotkanie Kół Żywego Różańca, po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Bardzo prosimy o składanie deklaracji „darów duchowych”, które będą niesione 13 maja w darach ołtarza, kiedy będziemy dziękować w Ełku za dar beatyfikacji Jana Pawła II.

Zapowiedzi przedślubne:
Dariusz Łukasik, kawaler, parafia tutejsza
Teresa Agnieszka Karwowska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Podziękowania:
Serdeczne podziękowanie Ks. Dariuszowi Szyra SAC za trud przygotowania i zrobienia Ciemnicy i Bożego Grobu oraz za wykonanie elementów dekoracji: WTZ w Rynie: Tomaszowi Żyjewskiemu, Agnieszce Gryniewicz, Walterowi Cieśla, Ryszardowi Korzeniewskiemu, Marcinowi Bogdan. Za montaż dekoracji: Wojciechowi Kłos, Danielowi Rockiemu, Elżbiecie Gryniwicz, Justynie Olszewskiej. Za ułożenie kwiatów: Teresie Fijałkowskiej i Anecie Kuczyńskiej. Za pomoc materiałową: Leszkowi i Romanowi Gienieczko. Wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty i dekorację Bożego Grobu składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy Ks. Mirosławowi Serzyckiemu SAC, za przygotowanie Służby Liturgicznej i czuwanie nad sprawnym przebiegiem uroczystości całego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać! Drogim Ministrantom i Ministrantkom za ich trwanie przy Ołtarzu, czytanie i śpiewy psalmów. Bóg zapłać! Ochotniczej Straży Pożarnej za czuwanie przy Grobie Pańskim oraz wszelką pomoc w Procesji Rezurekcyjnej. Bóg wielki zapłać! Panu Organiście, Piotrowi Czejdo za prowadzenie śpiewu i grę na organach. Bóg zapłać!Również państwu Irenie i Wawrzyńcowi Chojnowskim za ciągłe pilnowanie porządku wokół kościoła. Bóg zapłać! Serdeczne podziękowanie panu Kazimierzowi Lemańskiemu za przygotowanie ogniska w Wielką Sobotę. Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz obfitego Bożego błogosławieństwa...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach