Start arrow Wszystkie publikacje arrow I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 13 MARCA 2011 roku
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A - 13 MARCA 2011 roku PDF Drukuj Email
 • Dzisiejsza taca zbierana jest na pomnik Sługi Bożego Jana Pawła II. 
 • Dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w marcu, o godz. 12.00.
 • Dzisiejszą III Niedzielę Nowenny Niedziel przed beatyfikacją Sługi Bożego Jana Pawła II i cały nadchodzący tydzień przeżywamy pod hasłem: „Jan Paweł II – Pielgrzym Pokoju”. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Godzinie Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00! Całodzienna Adoracja NS w Rynie w środę, 23 marca.
 • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. 
 • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00 i 17.30 dla dorosłych, o godz. 16.30 dla dzieci.
 • W sobotę, 19 marca, Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP Patrona Kościoła Powszechnego.
 • Wydział Duszpasterstwa Rodzin zaprasza na XXXI Pielgrzymkę Obrońców Życia Człowieka na Jasną Górę w najbliższą sobotę, 19 marca. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.
 • W przyszłą niedzielę, 20 marca, po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
 • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie informuje, iż w wyniku prowadzonych prac porządkowych na Cmentarzu Komunalnym, została przeznaczona do likwidacji część grobów. Lista grobów przeznaczonych do likwidacji jest umieszczona w gablocie Cmentarza Komunalnego, na drzwiach kaplicy cmentarnej i na tablicy ogłoszeń w biurze PGKiM. Groby przeznaczone do likwidacji oznakowane są tabliczkami z napisem: „Grób do likwidacji”. Działania te są zgodne z Ustawą z 13 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych (obecnie Dz. U. Z 2000 r. Nr 23, poz. 295). Osoby zainteresowane zaistniałą sytuacją proszone są o kontakt osobisty w siedzibie PGKiM - ul. K. Wallenroda 10.
 • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Zielonej; Traugutta i Lipowej za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 19 marca, na godz. 09.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 • W przyszłą niedzielę, 20 marca, będziemy przeżywać Wizytację Kanoniczną naszej parafii. Uroczysty Ingres J. E. Ks. Bpa Ordynariusza Jerzego Mazura SVD do kościoła parafialnego odbędzie się o godz. 08.00. Nasza Młodzież Sakrament Bierzmowania przyjmie podczas Mszy Świętej o godz. 12.00. Spotkanie z Kołami Żywego Różańca, Parafialną Radą Duszpasterską i Ekonomiczną oraz z Parafialnym Zespołem Caritas o godz. 16.00. Jego Ekscelencja zwizytuje też kaplice dojazdowe w Monetkach i w Ławkach. Msza Święta o godz. 18.00 zakończy Wizytację naszej parafii. Ten szczególny czas polecam modlitwie.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom niech Bóg udzieli obfitego błogosławieństwa na czas wypoczynku niedzielnego i w nadchodzącym tygodniu...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach