Start arrow Wszystkie publikacje arrow IX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A
IX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Dzisiaj rozpoczynamy 44. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: „Komunia z Bogiem źródłem trzeźwości”.
  • Nadchodzący tydzień i dzisiejszą II Niedzielę Nowenny Niedziel przed beatyfikacją Sługi Bożego Jana Pawła II przeżywamy pod hasłem: „Jan Paweł II – Apostoł Jedności”. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Godzinie Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00!
  • W środę, 09 marca, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły! Msze Święte będą o godz.: 07.00; 10.00; 16.00 i o 18.00. W Ławkach i w Monetkach o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 10.00 i bezpośrednio po niej Msza Święta, o godz. 16.30 dla dzieci i o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.00. 
  • W przyszłą niedzielę, 13 marca, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu marcu, o godz. 12.00.
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rynie informuje, iż w wyniku prowadzonych prac porządkowych na Cmentarzu Komunalnym, została przeznaczona do likwidacji część grobów. Lista grobów przeznaczonych do likwidacji jest umieszczona w gablocie Cmentarza Komunalnego, na drzwiach kaplicy cmentarnej i na tablicy ogłoszeń w biurze PGKiM. Groby przeznaczone do likwidacji oznakowane są tabliczkami z napisem: „Grób do likwidacji”. Działania te są zgodne z Ustawą z 13 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych (obecnie Dz. U. Z 2000 r. Nr 23, poz. 295). Osoby zainteresowane zaistniałą sytuacją proszone są o kontakt osobisty w siedzibie PGKiM - ul. K. Wallenroda 10.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Partyzantów za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 12 marca, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Zielonej; Traugutta i Lipowej.
  • Zakupiony został pomnik Sługi Bożego Jana Pawła II. Jego cena to 10 tysięcy złotych. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą zbierane na ten cel.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom niech Bóg udzieli Swego błogosławieństwa na czas wypoczynku niedzielnego i w nadchodzącym tygodniu...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach