Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 30 STYCZNIA 2011 roku
IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A - 30 STYCZNIA 2011 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Światowy Dzień Chorych na trąd, prośmy w modlitwach o ludzi dobrej woli, którzy pomogą wszystkim dotkniętym tą straszną chorobą.
  • W środę, 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej), Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu będzie zbierana na Fundusz Zakonu Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Również tego dnia przynosimy do poświęcenia świece. W zakrystii można nabyć świece gromnice w cenie 7 złotych. Dodatkowa Msza Święta o godz. 10.00.
  • W czwartek, 03 lutego, wspomnienie Świętego Błażeja, patrona chorych na gardło.
  • W sobotę, 05 lutego, wspomnienie Świętej Agaty.
  • W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w Pierwszy Czwartek Miesiąca o godz. 17.30. W Pierwszy Piątek chorych w domach odwiedzimy od godz. 08.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30 i Msza Święta Wynagradzająca o godz. 18.00. W Pierwszą Sobotę Miesiąca Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  • W przyszłą niedzielę, 06 lutego, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom  ul. Mazurskiej z bloku nr 16 za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 05 lutego, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Placu Wolności z bloku nr 7.

Zapowiedzi przedślubne:
Dariusz Józef Pilichiewicz, kawaler, par. Opatrzności Bożej w Sterławkach  Wlk.
Adriana Bielska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Sebastian Olszewski, kawaler, parafia tutejsza
Marta Bogusz, panna, par. p. w. Wniebowzięcia NMP w Szymonce
Zapowiedź I...

Niech Nam Wszystkim Bóg błogosławi, a szczególnie dzieciom i młodzieży szkolnej w czasie drugiego tygodnia zimowych ferii...

 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach