Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ADWENTU ROK A - 19 GRUDNIA 2010 roku
IV NIEDZIELA ADWENTU ROK A - 19 GRUDNIA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj dzień Imienin Ks. Dariusza Szyry SAC, wikariusza naszej parafii. Na Mszę Świętą w intencji drogiego nam Solenizanta zapraszamy o godz. 18.00.
  • Dzisiaj poświęcenie medalików dzieciom klas II, przygotowującym się do  przyjęcia I Komunii Świętej, po Mszy Świętej o godz. 10.00.
  • W poniedziałek, 20 grudnia, Ks. Dariusz od godz. 08.00 odwiedzi chorych po wioskach przed Świętami Bożego Narodzenia, natomiast Ks. Mirosław w Rynie we środę, 22 grudnia. Można jeszcze zgłaszać chorych w zakrystii. W I piątek stycznia w Nowym Roku, z racji kolędy, wizyt u chorych nie będzie!
  • W czwartek, 23 grudnia, spotkanie przed chrzcielne Rodziców i Chrzestnych dzieci, których chrzest będzie w czasie Świąt Bożego Narodzenia, o godz. 18.30.
  • W piątek, 24 grudnia, Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do pielęgnowania zwyczajów wigilijnych i zachowania tradycyjnego postu. W Rynie Msze Święte będą rano o godz. 07.00 i Pasterka o 24.00, w kaplicach dojazdowych w Ławkach  i w Monetkach o godz. 22.00. Część ofiar z tacy z Pasterki będzie przeznaczony na Fundusz Obrony Życia.
  • W Niedzielę Świętej Rodziny, 26 grudnia, będziemy świętować w naszej parafii Jubileusze Małżeńskie. Małżonków, obchodzących w tym roku kalendarzowym 25-lecie wspólnego pożycia (srebrne gody), zapraszamy o godz. 10.00, natomiast Złotych Jubilatów (50-lecie małżeństwa) i dłuższych stażem małżeńskim zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12.00. Taca w tym dniu będzie zbierana na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca o godz. 16.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 12 za posprzątanie kościoła oraz ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać!
  • W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne oraz świece Dzieła Pomocy Dzieciom z akcji Caritas w cenie 5 zł. Jednocześnie informujemy, że nikt nie został upoważniony przez nas do roznoszenia opłatków po domach.

Zapowiedzi przedślubne:
Paweł Piotr Stankiewicz, kawaler, par. p. w. Św. Mikołaja w Mikołajkach
Anna Maria Gałus, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego oraz wszelkich łask Bożych i obfitego Bożego błogosławieństwa w tym szczególnym czasie przedświątecznym.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach