Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA ADWENTU ROK A - 05 GRUDNIA 2010 roku
II NIEDZIELA ADWENTU ROK A - 05 GRUDNIA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi Ks. Tadeusz Nowek SAC, rektor i proboszcz z Sandomierza. Plan Rekolekcji jest wywieszony w kościele. W poniedziałek spowiedź od godz. 09.30 do 11.00 i od godz. 16.00 do 18.30!
  • Dzisiaj przed kościołem po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundusz  Pomocy Kościołowi na Wschodzie. 
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.    
  • W środę, 08 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 09.40. Msze Święte będą o godz. 07.00; 10.00 i o 18.00. Za udział w tym dniu we Mszy Świętej w naszym kościele można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami z racji tytułu naszej parafii. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Fundusz zapomogowy dla parafii w potrzebie.
  • W przyszłą niedzielę, 12 grudnia, Msza Święta o godz. 12.00 w intencji małżonków, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu grudniu.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 10 i 10A za posprzątanie kościoła oraz ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 11 grudnia, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 11.
  • W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne oraz świece Dzieła Pomocy Dzieciom  z akcji Caritas w cenie 5 zł.. Jednocześnie informujemy, że nikt nie został upoważniony przez nas do roznoszenia opłatków po domach. 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego, owocnego czasu rekolekcji oraz wszelkich łask Bożych i obfitego Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach