Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 05 WRZEŚNIA 2010 roku
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 05 WRZEŚNIA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z Zerówki i Pierwszoklasistom na Mszy Świętej o godz. 10.00.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • 3. Dzisiaj Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Różańcowe w intencji dziękczynnej za plony ziemi oraz w intencji rolników, gospodarzy, ogrodników, pszczelarzy o godz. 17.30.
  • Narodzenie NMPW środę, 08 września, obchodzimy Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej), Odpust Parafialny i Parafialne Dożynki, błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Bardzo proszę poszczególne wioski o zrobienie wieńców dożynkowych, które zostaną poświęcone na Mszy Świętej Odpustowej o godz. 18.00 oraz o przybycie niosących chorągwie, feretrony na procesję wokół kościoła. Mszy Świętej będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ks. Pułkownik Marek Jaraszek, Pallotyn i Kapelan Wojska Polskiego z Bartoszyc.
  • W środę, 08 września, odbędą się Dożynki Diecezji Ełckiej w Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Kowalach Oleckich. Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza wszystkich Księży, Osoby Życia Konsekrowanego, Wiernych Świeckich, a przede wszystkim rolników do wzięcia udziału w tym dziękczynieniu Panu Bogu za tegoroczne plony. Program Dożynek jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.
  • W czwartek, 09 września, próba Dziecięcej Scholii w salce, o godz. 17.00
  • W przyszłą niedzielę, 12 września, będą zbierane do puszek ofiary na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • W przyszłą niedzielę, 12 września, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu wrześniu, o godz. 12.00.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika z bloków 27; 29; 31 i 33 za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 11 września, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika z bloku nr 5.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w nadchodzącym tygodniu wielu łask Bożych i obfitego Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej ...

Zapowiedzi przedślubne:

Sławomir Dariusz Rzemyk, kawaler, parafia tutejsza
Katarzyna Krupa, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Grzegorz Mędza, kawaler, par. p. w. Św. Stanisława Bp. M. w Sarnakach
Aleksandra Szczebiot, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Krystian Paweł Kurcewicz, kawaler, par. p. w. Św. Mikołaja w Mikołajkach
Ewelina Dziaczek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach