Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 29 SIERPNIA 2010 roku
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 29 SIERPNIA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników oświaty, rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny, o godz. 17.30.
  • W środę, 01 września, 71. rocznica wybuchu II wojny światowej, szczególne modlitwy o pokój na świecie.
  • W środę, 01 września, Msza Święta z racji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego o godz. 08.00. Spowiedź od godz. 07.40.
  • Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rynie informuje, że rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010/2011 dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, odbędzie się 01 września, o godz. 09.00, na placu przy Szkole Podstawowej, a w razie deszczu w hali sportowej.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań w czwartek o godz. 17.30. W piątek, 03 września, odwiedzimy chorych od godz. 08.00. Spowiedź dzieci od godz. 17.00, młodzieży i dorosłych od godz. 17.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek, o godz. 17.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w sobotę, 04 września, o godz. 17.15.
  • W przyszłą niedzielę, 05 września, poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z Zerówki i Pierwszoklasistom na Mszy Świętej o godz. 10.00. Natomiast spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W przyszłą środę, 08 września, Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej), Odpust Parafialny i Parafialne Dożynki. Bardzo proszę poszczególne wioski o zrobienie wieńców dożynkowych, które zostaną poświęcone na Mszy Świętej Odpustowej o godz. 18.00. 
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Kopernika ze strony parzystej od nr 22 do końca ulicy i z ul. Słonecznej za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 04 września, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika z bloków 27; 29; 31 i 33.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy wielu łask Bożych i obfitego Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej ...

Zapowiedzi przedślubne:
Zbigniew Gryber, kawaler, parafia tutejsza
Emilia Rolak, panna, par. p. w. Chrystusa Króla w Sątocznie
Zapowiedź II...
Sławomir Dariusz Rzemyk, kawaler, parafia tutejsza
Katarzyna Krupa, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Grzegorz Mędza, kawaler, par. p. w. Św. Stanisława Bp. M. w Sarnakach
Aleksandra Szczebiot, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Krystian Paweł Kurcewicz, kawaler, par. p. w. Św. Mikołaja w Mikołajkach
Ewelina Dziaczek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach