Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 08 SIERPNIA 2010 roku
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 08 SIERPNIA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj zbiórka na tacę na KUL im. Jana Pawła II.
  • Dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu sierpniu, o godz. 12.00.
  • W piątek, 13 sierpnia, Dzień Fatimski. Nasze modlitewne spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą z kazaniem o godz. 18.00, później Nabożeństwo do Matki Bożej, procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła, w czasie której odmówimy część Różańca Świętego, zakończenie Apelem Jasnogórskim.
  • W sobotę, 14 sierpnia, odbędzie się VIII Diecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej. Rozpoczęcie o godz. 10.00, 10.15 Różaniec, 11.00 Msza Święta pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Romualda Kamińskiego, 12.30 ognisko, 13.00 otwarty miting, 15.00 Koronka do  Bożego Miłosierdzia, 15.30 Błogosławieństwo na zakończenie Pielgrzymki.      
  • W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP (MB Zielnej), błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy Świętej.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Hermanowej Woli, Ryn Kolonia i ul. Wiejskiej (Ryn Kolonia) za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać!  W przyszłą sobotę, 14 sierpnia, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Kopernika ze strony nieparzystej bez bloków.
  • W miesiącu sierpniu zachęcamy do podjęcia idei trzeźwości dla wypełnienia Ślubów Jasnogórskich.
  • W niedzielę, 22 sierpnia, zapraszamy na uroczyste poświęcenie nowego Krzyża na Cmentarzu Komunalnym w Rynie oraz Mszę Świętą Ekumeniczną w intencji zmarłych tam spoczywających, na godz. 15.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Grzegorz Nadwodny, kawaler, par. p. w. Św. Józefa w Kobułtach
Anna Wiśniewska, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Rafał Lech, kawaler, parafia tutejsza
Magdalena Kurczewska, panna, par. p. w. Świętego Ojca Pio z Petrelciny  we Wrocławiu
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach