Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 25 LIPCA 2010 roku
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 25 LIPCA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj - liturgiczne wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Świętej przed kościołem.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Ławek Małych za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 31 lipca, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Mioduńska.
  • We wtorek, 27 lipca, wyrusza na trasę XVIII Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę pod hasłem: "Otoczmy troską życie” grupa Jaćwież Giżycko. Pielgrzymka rozpoczyna się uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium Św. Brunona o godz. 10.00. Bezpośrednio po niej udajemy się do Krzyża Św. Brunona, po drodze nawiedzając Pana Jezusa w kościele p. w. Ducha Świętego Pocieszyciela. Na wzgórzu Św. Brunona odmówimy modlitwę Anioł Pański i tam nastąpi pożegnanie pątników. Zachęcamy Wiernych Giżycka, a także Wczasowiczów do wspólnej modlitwy i odprowadzenia pielgrzymów, a w kolejne dni pielgrzymki do duchowej łączności z nami poprzez modlitwę Różańcową i modlitwę Anioł Pański. Jeszcze raz zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w tej formie wakacji z Bogiem. Zapisy    w parafii p. w. Ducha Świetego Pocieszyciela codziennie po Mszy Świętej o godz. 19.00.
  • Organizowany jest wyjazd autokarowy do Sanktuarium w Licheniu 30 lipca (piątek), ok. godz. 22.00 i powrót w niedzielę rano. Koszt przejazdu 50 zł.. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
  • W przyszłą niedzielę, 01 sierpnia, w naszym kościele będziemy gościli Ks. Piotra Pieczatowskiego SAC, Pallotyna z Ostrołęki, który skieruje do nas Słowo Boże. Po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie on zbierał ofiary na remont kościoła w Ostrołęce. Jak miało to miejsce w latach ubiegłych, będzie też możliwość zakupienia u niego różnych książek, kaset, płyt i dewocjonaliów. 
  • W przyszłą niedzielę, 01 sierpnia, zapraszamy do naszego kościoła na półgodzinny koncert chóru Gregorianie o godz. 09.30.
  • Również w przyszłą niedzielę, 01 sierpnia, w ramach III Festiwalu Kultury Średniowiecza "Masuria 2010”, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Rycerskiej Mszy Świętej po łacinie ze śpiewem gregoriańskim na dziedzińcu Zamku w Rynie o godz. 11.00. 

Zapowiedzi przedślubne:
Wojciech Jasiński, kawaler, parafia tutejsza
Monika Szok, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Jakub Grochowski, kawaler, parafia tutejsza
Katarzyna Beata Szustkiewicz, panna, par. p. w. Św. Andrzeja Boboli w Warszawie
Zapowiedź II...
Przemysław Stanisław Lipka, kawaler, parafia tutejsza
Anna Starzykowska, panna, par. p. w. Św. Rafała Kalinowskiego w Wilkasach
Zapowiedź II...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach