Start arrow Wszystkie publikacje arrow XVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 18 LIPCA 2010 roku
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 18 LIPCA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj przypada 65. rocznica Obławy Augustowskiej (uroczystości w Gibach).
  • Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej, zbierane są ofiary do puszek na Fundusz Zakonu  Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • W przyszłą niedzielę, 25 lipca, liturgiczne wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Świętej przed kościołem.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Ławek Wsi za posprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 24 lipca, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Ławek Małych.
  • W sobotę, 31 lipca, w Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu będzie miało miejsce XVIII Spotkanie Trzeźwościowe. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd autokarowy 30 lipca,  w piątek ok. godz. 22.00 i powrót w niedzielę rano. Koszt przejazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
  • Jak co roku, w okresie wakacji zachęcamy wiernych, a szczególnie młodzież, do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Z rejonu Duszpasterskiego w Giżycku wyrusza grupa Jaćwież, którą w tym roku poprowadzi Ks. mgr Marcin Nowalski (z Mikołajek). Tradycyjnie sprawy pielgrzymkowe załatwiamy w parafii p. w. Ducha Świętego Pocieszyciela. Tegoroczny koszt pielgrzymki wynosi 140 zł (do lat 15 – 120 zł). Zapisy w parafii Ducha Świętego Pocieszyciela w Giżycku, ul. Moniuszki 2A, codziennie po Mszy Świętej o godz. 19.00.
  • Istnieje także możliwość wzięcia udziału w pielgrzymce autokarowej na Jasną Górę, w dniu wejścia Pielgrzymki Pieszej. Dokładne informacje wywieszone są w gablocie parafialnej.             

Zapowiedzi przedślubne:
Robert Szkatuła, kawaler, parafia tutejsza
Magdalena Jaszcz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Wojciech Jasiński, kawaler, parafia tutejsza
Monika Szok, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Jakub Grochowski, kawaler, parafia tutejsza
Katarzyna Beata Szustkiewicz, panna, par. p. w. Św. Andrzeja Boboli w Warszawie
Zapowiedź I...
Przemysław Stanisław Lipka, kawaler, parafia tutejsza
Anna Starzykowska, panna, par. p. w. Św. Rafała Kalinowskiego w Wilkasach
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach