Start arrow Wszystkie publikacje arrow XV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 11 LIPCA 2010 roku
XV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 11 LIPCA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj gościmy w naszej parafii wolontariuszy Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Filantrop”, którzy na zakończenie każdej Mszy Świętych skierują do nas kilka słów o swojej działalności oraz przed kościołem będą rozprowadzać czasopisma i sprzedawać książkę pt.: „Moje Kilimandżaro”.  
  • Dzisiaj Msza Święta na Nabrzeżu Jeziora Ryńskiego, z okazji zlotu Klubu Żeglarskiego JachtOldtimer, o godz. 09.00.
  • Również dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu lipcu, o godz. 12.00.
  • Jutro wspomnienie Współpatrona diecezji ełckiej – Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.
  • We wtorek, 13 lipca, Dzień Fatimski. Msza Święta o godz. 18.00, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, w czasie której odmówimy część Różańca Świętego i zakończenie czuwania Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
  • W przyszłą niedzielę, 18 lipca, będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Zakonu  Kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Skopu za posprzątanie kościoła i ofiarę złożoną na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 17 lipca, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Ławek Małych i Ławek Wsi.
  • W sobotę, 31 lipca, w Licheniu będzie miało miejsce XVIII Spotkanie Trzeźwościowe. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd autokarowy 30 lipca,  w piątek ok. godz. 22.00 i powrót w niedzielę rano. Koszt przejazdu 50 zł.. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
         
Zapowiedzi przedślubne:
Maciej Michał Bonder, kawaler, par. p. w. Bogurodzicy Maryi w Warszawie
Monika Bondaruk, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Rafał Modrzyński, kawaler, parafia tutejsza
Beata Gienieczko, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Robert Szkatuła, kawaler, parafia tutejsza
Magdalena Jaszcz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach