Start arrow Wszystkie publikacje arrow X NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 06 CZERWCA 2010 roku
X NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 06 CZERWCA 2010 roku PDF Drukuj Email
 • Dzisiaj Dzień Dziękczynienia, przed kościołem zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej – wotum Narodu.  
 • Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00, spotkanie Kół Żywego Różańca. 
 • W czasie Oktawy Bożego Ciała Procesja Eucharystyczna połączona z Nabożeństwem ku czci NSJ po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00.
 • W czwartek, 10 czerwca, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, obrzęd błogosławienia małych dzieci i wianków na Mszy Świętej o godz. 18.00.   
 • W piątek, 11 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej o godz. 18.00, uroczysta Procesja Eucharystyczna wokół kościoła połączona  z Nabożeństwem ku czci NSJ. W tym dniu nie obowiązuje post od potraw mięsnych.
 • W sobotę, 12 czerwca, w naszej parafii Dzień Fatimski. Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17.30. Msza Święta z kazaniem o godz. 18.00, później Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej, procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła, w czasie której odmówimy część Różańca Świętego i zakończenie spotkania modlitewnego Apelem Jasnogórskim.
 • W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć Ks. Wojciecha Świderskiego SAC, przedstawiciela Pallotyńskiego Sekretariatu Powołaniowego, który będzie głosił Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej będzie zbierał ofiary na działalność Skretariatu. Może w imieniu Chrystusa powoła kogoś i z naszej parafii. 
 • W przyszłą niedzielę, 13 czerwca, Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy swój związek małżeński zawierali w miesiącu czerwcu, o godz. 12.00.
 • Również w przyszłą niedzielę, 13 czerwca, od godz. 13.00 Festyn Parafialny pod hasłem:  „Pallotti Day”, czyli Dzień Pallottiego. W programie przewidziane są występy artystyczne, gry i zabawy, koncert zespołu Oazowego z Pisza, loteria fantowa, grill, ciasto, napoje, lody itp.. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zgodnie ze zwyczajem lat poprzednich liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, wędlin, mięsa, pieczywa, napojów oraz fantów na loterię. Jeszcze dzisiaj przed kościołem po każdej Mszy Świętej życzliwe panie sporządzą listę Darczyńców. Ewentualny dochód finansowy z Festynu zostanie przeznaczony na prace remontowe w zakrystii. Prosimy, aby wędliny i mięso na grilla przynieść w sobotę po Mszy Świętej wieczornej, a ciasto w niedzielę do godz. 12.00. Liczymy na solidarną pomoc.   
 • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Mrówek i Skorupek za posprzątanie kościoła i za ofiary złożone na kwiaty! Bóg zapłać! W następną sobotę, 12 czerwca, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Rybicalu.
 • Jeszcze raz pragnę wyrazić moją wdzięczność Wszystkim Parafianom, którzy zrobili Ołtarze na Boże Ciało oraz udekorowali okna mieszkań, Ks. Dariuszowi, panu leśniczemu Janowi Radywoniuk, za wycięcie i dostarczenie brzózek, Wszystkim niosącym obrazy, chorągwie, feretrony, pani Krystynie Junko, Dziewczynkom sypiącym kwiaty, Ministrantom, Dzieciom Pierwszokomunijnym, Straży Pożarnej i Policji, panu Piotrowi Czejdo, naszemu organiście. Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne:
Daniel Ruszczyk, kawaler, parafia tutejsza
Urszula Beata Jawoszek, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach