Start arrow Wszystkie publikacje arrow WIELKANOC ROK C - 04 KWIETNIA 2010 roku
WIELKANOC ROK C - 04 KWIETNIA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego codziennie, 10 minut przed wieczorną Mszą Świętą.
  • Dziś i jutro nie będzie Nabożeństw przed wieczorną Mszą Świętą.
  • Jutro taca zbierana będzie na KUL i będzie też czytany list Rektora tejże uczelni.
  • W sobotę, 10 kwietnia, młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J. E. Ks. Bpa Romualda Kamińskiego na Mszy Świętej o godz. 11.00.
  • W sobotę, w Wigilię Uroczystości Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na Mszę Świętą o rychłą Beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II na godz. 21.00. Zapalone znicze po Mszy Świętej ustawimy pod Krzyżem przed kościołem.
  • W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego taca będzie zbierana na duszpasterstwo charytatywne naszej diecezji.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy Jubilatów, którzy zawierali sakrament małżeństwa w miesiącu kwietniu na godz. 12.00.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Łukasz Zenon Siestrzykowski, kawaler, parafia tutejsza
Anna Zacharczyk, panna, parafia tutejsza 
Zapowiedź II...

Podziękowania:
Serdeczne podziękowanie Ks. Dariuszowi, za trud przygotowania i zrobienia Ciemnicy i Bożego Grobu oraz współpracownikom: Janowi Cekała, Tomaszowi Żyjewskiemu, Agnieszce Magiera, Beacie i Zbigniewowi Charo, Walterowi Cieśla, Małgorzacie Kaczmarczyk. Za pomoc techniczną w montażu dekoracji dziękujemy: Danielowi Rockimu, Wojciechowi Kłos, Piotrowi Marchelewicz. Za pomoc materiałową: Dariuszowi Gembal, Mirosławowi Jocz, Danucie i Markowi Modzelewskim oraz Leszkowi i Romanowi Gienieczko. Za ułożenie kwiatów dziękujemy paniom: Anecie Kuczyńskiej i Teresie Fijałkowskiej. Dziękujemy Ks. Mirosławowi, za przygotowanie Służby Ołtarza i czuwanie nad sprawnym przebiegiem uroczystości całego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać! Drogim Ministrantom i Ministrantkom oraz kandydatom na Ministrantów za ich trwanie przy Ołtarzu, czytanie Słowa Bożego i śpiew psalmów. Wszystkim, którzy w jakiś sposób przyczynili się do uświetnienia naszych uroczystości. Bóg zapłać! Ochotniczej Straży Pożarnej z naszego Rynu za czuwanie przy Grobie Pańskim oraz za wszelką pomoc w Procesji Rezuraekcyjnej. Podziękowanie imienne składam na ręce pana Czesława Mazura i pana Andrzeja Mieczkowskiego! Bóg wielki zapłać! Panu Piotrowi Czejdo, naszemu organiście, za uświetnienie tych dni swoim śpiewem i grą na organach. Bóg zapłać! Również państwu Irenie i Wawrzyńcowi Chojnowskim za ciągłe pilnowanie porządku wokół kościoła. Bóg zapłać! Serdeczne podziękowanie panu Kazimierzowi Lemańskiemu za przygotowanie ogniska w Wielką Sobotę. Bóg zapłać!    
Słowa wdzięczności kieruję w stronę wszystkich Dobrodziejów, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz na całą dekorację. Wielkie dzięki!
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach