Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 17 STYCZNIA 2010 roku
II NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C - 17 STYCZNIA 2010 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj przeżywamy w Kościele w Polsce XIII Dzień Judaizmu, Dzień Dialogu Chrześcijańsko – Żydowskiego oraz Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o „Starszych Braciach” w wierze i o tych, którzy z różnych powodów musieli opuścić swoją Ojczyznę i szukać domu w innym kraju.
  • Dzisiaj zapraszamy do naszej świątyni na „Jasełka z humorem”, wystawiane przez grupę „Anima” pod opieką Ks. Dariusza o godz. 16.00. Po jasełkach artyści będą zbierać ofiary na rzecz ciężko chorych dzieci z naszej parafii. Nabożeństwa o godz. 17.30 dzisiaj nie będzie.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom z ul. Świerczewskiego ze strony parzystej od numeru 2 do 16 za posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 23 stycznia, na godz. 09.00, zapraszamy mieszkańców ul. Świerczewskiego ze strony parzystej od numeru 18 do końca ulicy.
  • Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  • W czwartek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w piątek, 22 stycznia, Dzień Dziadka. Pamiętajmy w życzeniach i modlitwie o tych najbardziej cichych, kochanych i tak pożytecznych członkach naszych Rodzin.
  • W piątek, 22 stycznia, wspomnienie w liturgii narodzin dla nieba Świętego Wincentego Pallottiego, Założyciela Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego, Księży Pallotynów, którzy od ponad 50 laty służą posługą apostolską w tej Parafii.  
  • Porządek wizyty duszpasterskiej:
Od godz. 15.30:
18.01.2010 r. (poniedziałek) - ul. Mazurska bl. nr 2 i 3; ul. Mazurska  bl. nr 4 i 5; ul. Rybaka, H. Sawickiej i ul. Mazurska bl. nr 1.
19.01.2010 r. (wtorek) - ul. Mazurska bloki nr 6; 7 i 8A.
20.01.2010 r. (środa) - ul. Mazurska bl. nr 16; ul. Kościuszki.
21.01.2010 r. (czwartek) - na zaproszenie (godz. do uzgodnienia przy zgłoszeniu)
W czasie trwania wizyty duszpasterskiej Nabożeństw Wieczornych przed Mszą Świętą o godz. 18.00 nie będzie. W czwartek będzie możliwość odwiedzin osób, których z ważnych przyczyn nie zastaliśmy w domach lub nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Istnieje też możliwość umówienia się na inny dogodny termin. Nowo Narodzony Pan pragnie błogosławić w tym Nowym Roku każdemu domowi i każdej Rodzinie.   

Niech Boże Dziecię Nam Wszystkim błogosławi...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach