Start arrow Wszystkie publikacje arrow III NIEDZIELA ADWENTU ROK C - 13 GRUDNIA 2009 roku
III NIEDZIELA ADWENTU ROK C - 13 GRUDNIA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Rocznica Stanu Wojennego - pamiętajmy w modlitwach o ofiarach systemu komunistycznego i prośmy o nawrócenie i miłosierdzie dla oprawców.
  • W trzecim tygodniu Adwentu - środa, piątek i sobota - są kwartalnymi dniami modlitw o życie chrześcijańskie Rodzin.
  • W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom z akcji Caritas w cenie 5 zł.
  • W sobotę, 19 grudnia, przypada dzień imienin Ks. Dariusza, wikariusza naszej parafii. Na Mszę Świętą w intencji Solenizanta zapraszamy na godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę, 20 grudnia, Msza Święta i spotkanie dzieci, przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich Rodziców o godz. 10.30!
  • Przypominamy o Jubileuszowych Mszach Świętych w Niedzielę Świętej Rodziny, 27 grudnia, małżeństw, obchodzących w tym roku kalendarzowym swoje srebrne i złote gody. Bardzo dziękujemy za zgłoszenie swojej obecności i prosimy o potwierdzenie jeszcze niezdecydowanych.
  • Serdecznie dziękujemy mieszkańcom z ul. T. Kościuszki ze strony nieparzystej za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 19 grudnia, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców z ul. T. Kościuszki ze strony parzystej.
  • Rodzina Radia Maryja przy parafii Świętego Mikołaja w Mikołajkach organizuje 12 dniową pielgrzymkę do Włoch w dniach od 03 do 14 marca 2010 roku, ze szczególnym uwzględnieniem modlitwy przy grobie Sługi Bożego Jana Pawła II. Wszelkie szczegóły i zapisy u p. Adama Pawlaka 087 421 64 33 oraz 609 777 853.

Wszystkim parafianom i gościom naszego kościoła życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i obfitych łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.


Zapowiedzi przedślubne:
Grzegorz Zagroba, kawaler, parafia p. w. Św. Anny w Kolnie
Angelika Anna Matusewicz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Paweł Antoni Tuczyński, kawaler, parafia tutejsza
Anna Wyrwas, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach