Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA ADWENTU ROK C - 06 GRUDNIA 2009 roku
II NIEDZIELA ADWENTU ROK C - 06 GRUDNIA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiejsza taca jest podziękowaniem Księdzu Andrzejowi Mucha SAC z Ząbek za trud głoszenia rekolekcji adwentowych. Za wszelkie złożone ofiary z całego serca dziękujemy: Bóg zapłać!
  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed kościołem zbiórka do puszek ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Wyrażamy naszą wdzięczność Wszystkim, którzy okazali pomoc materialną w godnym przyjęciu kapłanów spowiadających oraz Księdza Rekolekcjonisty. Serdecznie dziękujemy panu Kazimierzowi Polewaczyk i Romanowi Karpińskiemu, paniom Olimpii Dumka, Bożenie Cekała, Karolinie Wawer, Jarosławie Gryniewicz, Annie i Marzenie Prościewicz, Marioli Bielskiej, Marii Tuczyńskiej. Bóg zapłać!
  • We wtorek, 08 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 06.40. Msze Święte będą o godz. 07.00; 10.30 i o 18.00. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na fundusz zapomogowy dla parafii w potrzebie. Ponieważ nasza parafia jest p. w. Niepokalanego Poczęcia NMP można w tym dniu za udział we Mszy Świętej w kościele parafialnym uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Przypominamy, że w zakrystii można nabywać opłatki na wigilijny stół oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom z akcji Caritas w cenie 5 zł. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary pieniężne. Jednocześnie informujemy, że nikt nie został upoważniony przez nas do roznoszenia opłatków po domach.
  • Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Konrada Wallenroda z pozostałych domów za posprzątanie kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 12 grudnia, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców z ul. T. Kościuszki ze strony nieparzystej.
  • Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne osoby, które poprzez zostanie dawcą szpiku, chciałyby podarować nadzieję na życie bliźnim. Takie spotkanie odbędzie się w Ogonkach w Ognistym Ptaku 11 grudnia br., o godz. 17.00 i 18.00, 12 grudnia w Giżycku w Hotelu Wodnik o godz. 15.00 i 16.00 oraz 13 grudnia w Mrągowie w Hotelu Anek o godz. 14.00 i 15.00.
  • Przypominamy, że od Nowego Roku kalendarzowego ulegają zmianie godziny odprawianych w niedzielę Mszy Świętych! W kaplicy w Monetkach Msza Święta będzie odprawiana o godz. 09.00, w kaplicy w Ławkach o godz. 11.00, natomiast w kościele parafialnym w Rynie o godz.: 08.00; 10.00; 12.00 i o 18:00.

Wszystkim parafianom i gościom naszego kościoła życzymy miłego wypoczynku niedzielnego oraz wszelkich łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

Zapowiedzi przedślubne:
Grzegorz Zagroba, kawaler, parafia p. w. Św. Anny w Kolnie
Angelika Anna Matusewicz, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach