Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 06 WRZEŚNIA 2009 roku
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 06 WRZEŚNIA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z Zerówki i Pierwszakom na Mszy Świętej o godz. 10.30. Natomiast spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • We wtorek, 08 września, obchodzimy Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) i będą to tradycyjnie już Dożynki Parafialne i Odpust Parafialny. Bardzo proszę poszczególne wioski o przygotowanie wieńców dożynkowych, które zostaną poświęcone na Mszy Świętej Odpustowej o godz. 18.00 oraz o przybycie niosących chorągwie, feretrony na procesję wokół kościoła. Mszy Świętej, będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ks. Prałat Kazimierz Gryboś, Proboszcz Parafii Ducha Świętego Pocieszyciela z Giżycka.
  • W sobotę, 12 września, spotkanie Kandydatów oraz Ministrantów o godz. 10.00. Natomiast Scholi dziecięcej o godz. 11.00!
  • Dzień 13 września przypada w przyszłą niedzielę, dlatego Dzień Fatimski w naszej Parafii będziemy obchodzili w sobotę, 12 września. Uroczystości rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00, po niej Nabożeństwo do Matki Bożej i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, podczas której odmówimy część Różańca Świętego.
  • W przyszłą niedzielę, 13 września, Dożynki Gminne w Ławkach. Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 13.00 nad brzegiem jeziora, po niej festyn i wspólna zabawa.   
  • Dziękujemy mieszkańcom z ul. Mazurskiej z bloku nr 14 za posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 12 września, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 15.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa...

Zapowiedzi przedślubne:
Piotr Krzysztof Rydzewski, kawaler, parafia tutejsza
Mariola Agnieszka Kaczmarczyk, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Kamil Wojciech Kalinowski, kawaler, parafia tutejsza
Paulina Gondko, panna, par. p. w. Św. Rafała Kalinowskiegow w Wilkasach
Zapowiedź I...
Dariusz Nazarewicz, kawaler, parafia tutejsza
Małgorzata Sawirska, panna, par. p. w. Zesłania Ducha Świętego w Malborku
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach