Start arrow Wszystkie publikacje arrow XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 30 SIERPNIA 2009 roku
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 30 SIERPNIA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty, rozpoczynających Nowy Rok Szkolny, o godz. 17.30. 
  • We wtorek, 01 września, Msza Święta, rozpoczynająca Nowy Rok Szkolny o godz. 08.00. Spowiedź od godz. 07.40.
  • Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rynie informuje, że rozpoczęcie Roku Szkolnego 2009/2010 dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, odbędzie się 01 września, o godz. 09.00, na placu przy Szkole Podstawowej w Rynie.
  • We wtorek, 01 września, 70 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Naszą powinnością jest pamiętać o poległych bohaterach w obronie Ojczyzny na  różnych frontach, o pomordowanych w obozach oraz w więzieniach politycznych po skończonych działaniach wojennych. Prośmy Pana, aby ofiara ich życia nie była daremna i o pokój na świecie.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek, 04 września, odwiedzimy chorych od godz. 08.00. Spowiedź dzieci od godz. 17.00, młodzieży i dorosłych od godz. 17.30. W sobotę, 05 września, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.30.
  • W przyszłą niedzielę, 06 września, poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z Zerówki i Pierwszakom odbędzie się na Mszy Świętej o godz. 10.30. Natomiast spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Przypominamy, że 08 września, w przyszły wtorek będziemy obchodzić Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) i będą to tradycyjnie już Dożynki Parafialne i Odpust Parafialny. Bardzo proszę poszczególne wioski o przygotowanie wieńców dożynkowych, które zostaną poświęcone na Mszy Świętej Odpustowej o godz. 18.00, której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ks. Prałat Kazimierz Gryboś, Proboszcz Parafii Ducha Świętego Pocieszyciela w Giżycku.  
  • Dziękujemy mieszkańcom z ul. Mazurskiej z bloku nr 13 za posprzątanie w dniu wczorajszym naszego kościoła. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 05 września, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 14.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa...

Zapowiedzi przedślubne:
Marek Wiśniewski, kawaler, parafia tutejsza
Żaneta Romejko, panna, par. p. w. Św. Józefa w Olsztynie
Zapowiedź II...
Wojciech Marceli Grochowski, kawaler, parafia tutejsza
Anna Łabacz, panna, par. p. w. Św. Stanisława Kostki w Pozezdrzu
Zapowiedź II...
Piotr Krzysztof Rydzewski, kawaler, parafia tutejsza
Mariola Agnieszka Kaczmarczyk, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach