Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 09 SIERPNIA 2009 roku
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 09 SIERPNIA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.
  • Dzisiaj gościmy w naszej parafii Księdza Piotra Pieczatowskiego SAC, który przez całą niedzielę głosić będzie Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej przed kościołem do puszek będzie zbierał ofiary na remont kościoła w Ostrołęce – Wojciechowicach, gdzie obecnie żyje i pracuje.
  • Dzisiaj zapraszamy Jubilatów, którzy związek małżeńskie zawierali w miesiącu sierpniu, na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 12.00.
  • W czwartek, 13 sierpnia, w naszej parafii Dzień Fatimski. Msza Święta z kazaniem o godz. 18.00, po niej Nabożeństwo do MB Fatimskiej, procesja z figurą Matki Bożej, w czasie której odmówimy Różaniec Święty. Zakończymy nasze spotkanie modlitewne Apelem Jasnogórskim. 
  • W sobotę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP (MB Zielnej), poświęcenie wianków, owoców i ziół na każdej Mszy Świętej. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.
  • Również w sobotę Ks. Wojciech Chmielecki SAC Proboszcz z Szymonki zaprasza na Odpust Parafialny i Festyn. Msza Święta odpustowa o godz. 12.00, a od godz. 13.15 rozpoczną się gry i zabawy oraz koncert Damiana Holeckiego.  
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 11 za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła. Bóg zapłać! W przyszły piątek, 14 sierpnia, na godz. 19.00 zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 12.
  • Rodzina Radia Maryja przy parafii Św. Mikołaja w Mikołajkach organizuje 12 dniową pielgrzymkę do Włoch w dniach 23 września do 04 października br., ze szczególnym uwzględnieniem modlitwy przy grobie Sługi Bożego Jana Pawła II. Wszelkie szczegóły i zapisy u p. Adama Pawlaka tel. 087 421 64 33 i 609 777 853. Szczegóły na plakacie w gablocie informacyjnej.
  • Wszystkim Gościom odpoczywającym na terenie naszej parafii oraz Parafianom życzymy wielu słonecznych dni i obfitego Bożego błogosławieństwa...

Zapowiedzi przedślubne:    
Paweł Grzegorz Szulakowski, kawaler, par. p. w. Św. Mikołaja w Wilkowie
Anna Gembal, panna, parafia tutejsza
Zapowiedź II...
Jacek Pożaroszczyk, kawaler, parafia tutejsza
Katarzyna Pekar, panna, par. p. w. Świętej Trójcy w Giżycku
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach