Start arrow Wszystkie publikacje arrow XIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 28 CZERWCA 2009 roku
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 28 CZERWCA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • W ubiegłą niedzielę do puszek na zakup sprzętu medycznego do szpitali na terenie naszej diecezji zebraliśmy 430 złotych.
  • Nabożeństwa Czerwcowe do wtorku, codziennie o godz. 17.30.
  • Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. 
  • W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Zgodnie ze zwyczajem chorych w piątek odwiedzimy od godz. 08.00. Okazja do spowiedzi podczas wszystkich Mszy Świętych i w piątek od 17.00! W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15. 
  • W niedzielę, 05 lipca, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • W okresie wakacyjnym nie będzie w niedziele Mszy Świętej o godz. 20.00! W każdą sobotę Msza Święta o godz. 18.00 jest Mszą z Niedzieli.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Mazurskiej z bloku nr 4 za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła oraz za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 04 lipca, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ul. Mazurskiej z bloku nr 5.
  • Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi, zapraszają dziewczęta na rekolekcje do swojego domu w Studzienicznej koło Augustowa, które odbywać się będą w dniach od 30 czerwca do 04 lipca. Zapraszamy dziewczęta, które pragną pogłębić swoje życie duchowe i rozeznać własną drogę życiową. Rekolekcje są bezpłatne. Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii lub w kancelarii. Kontakt i zgłoszenia: S. Anna Wierzchowska, 16-300 Augustów, ul. 3 Maja 57 tel. (0-87) 643 23 08.
  • Miałem o tym nie wspominać, z racji kryzysu, ale czuję konieczność, aby uświadomić niektórym zamawiającym intencje mszalne o kosztach związanych z odprawieniem Mszy Świętej. Oczywiście, że Msza Święta jest bezcenna i nie można jej kupić, bo niektórzy pytają: "ile kosztuje Msza Święta?" Składamy ofiarę i jest ona "co łaska", ale jeżeli za grę na Mszy Świętej w tygodniu panu organiście wypłacam 20 złotych, a w niedzielę 25 złotych, to jeżeli ktoś złoży ofiarę 20 złotych, to kościół, prąd, wszystkie rzeczy konieczne do odprawienia Mszy Świętej i posługa kapłana są za darmo, a w niedzielę jeszcze Ks. Proboszcz musi do tego dopłacać. Bardzo proszę o mądre i roztropne rozpatrzenie tej sprawy w swoim sercu i z góry dziękuję za życzliwe jej zrozumienie! Przepraszam, jeżeli kogoś tą sprawą uraziłem, ale "dorośli bywają bardzo dziwni" jak mówi Mały Książę.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy wielu łask Bożych i pięknej pogody na czas wypoczynku w przyszłym tygodniu...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach