Start arrow Wszystkie publikacje arrow UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO ROK B - 31 MAJA 2009 roku
UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO ROK B - 31 MAJA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Guido Reni, Zesłanie Ducha Świętego, 1608-1609 r., WatykanDziś, w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, kończy się Okres Wielkanocny.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie wydatków finansowych związanych z przygotowaniem Uroczystości Millenium Męczeńskiej Śmierci Świętego Brunona, które odbędą się w dniach 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) br. w Giżycku.
  • Dzisiaj Msza Święta o urodzaje przy krzyżu w Rybicalu o godz. 14.00.  
  • Dzisiaj ostatnie Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30. Nabożeństwa Czerwcowe będą codziennie również o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek o5 czerwca, wizyty u chorych od godz. 08.00. Spowiedź dzieci od godz. 16.30, dorosłych i młodzieży od godz. 17.00. Msza Święta w Ławkach i Monetkach o godz. 19.00.
  • W przyszłą niedzielę, 07 czerwca, do puszek przed kościołem będą zbierane ofiary na Centrum Opatrzności Bożej – wotum narodu.
  • W przyszłą niedzielę, 07 czerwca, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00 
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom ulicy M. Kopernika z bloku nr 13 za posprzątanie naszego kościoła oraz ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 06 czerwca, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców ulicy Mazurskiej z bloku nr 1.
  • W okresie wakacyjnym nie będzie w niedzielę Mszy Świętej o godz. 20.00. Będzie możliwość od czerwca do końca sierpnia uczestniczenia we Mszy Świętej wieczornej w sobotę, która będzie Mszą Wigilijną z Niedzieli.
  • Tradycyjnie już zamierzamy zorganizować Festyn Parafialny, który odbędzie się w niedzielę 14 czerwca pod hasłem: „Pallottii Day”, czyli Dzień Pallottiego, którego celem jest integracja parafialna. W programie przewidziane są występy artystyczne, gry i zabawy, koncert zespołu kleryckiego z naszego Wyższego Seminarium Duchownego z Ołtarzewa, loteria fantowa, zabawa taneczna, grill, ciasto, napoje, lody itp.. W związku z tym, zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Zgodnie ze zwyczajem lat poprzednich, liczymy na pomoc w postaci wypieków, artykułów spożywczych, wędlin, mięsa, pieczywa, napojów oraz fantów na loterię. W dzisiejszą i przyszłą niedzielę przed kościołem po każdej Mszy Świętej życzliwe panie sporządzą listę darczyńców. Ewentualny dochód finansowy z festynu  zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem chrzcielnicy w naszym kościele. Liczymy na solidarną pomoc, bowiem parafia to nasze wspólne dobro.    

 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach