Start arrow Wszystkie publikacje arrow VI NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 17 MAJA 2009 roku
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B - 17 MAJA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
  • Dzisiaj I Komunia Święta na Mszy Świętej o godz. 12.00. Osoby bezpośrednio niezainteresowane uroczystością prosimy o przyjście na Mszę Świętą o innej godzinie. 
  • Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 17.30. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W przyszłą niedzielę, 24 maja, będziemy przeżywać przeniesioną z czwartku na niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.   
  • Również w przyszłą niedzielę Rocznicę I Komunii Świętej na Mszy Świętej o godz. 12.00. Bezpośrednio niezainteresowanych uroczystością prosimy o przyjście na Mszę Świętą o innej godzinie.  
  • Bardzo dziękujemy Rodzicom Dzieci I Komunijnych za posprzątanie naszego kościoła. Bóg zapłać! Na następną niedzielę kościół przygotują Rodzice Dzieci Rocznicowych.
  • Poniedziałek, wtorek i środa przed Wniebowstąpieniem Pańskim to Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne Dni Krzyżowe).
  • W okresie wakacyjnym nie będzie w niedzielę Mszy Świętej o godz. 20.00. Będzie możliwość od czerwca do końca sierpnia uczestniczenia we Mszy Świętej wieczornej w sobotę, która będzie Mszą Wigilijną z Niedzieli.
  • W dniach 25 – 26 mają (w przyszły poniedziałek i wtorek) przy Urzędzie Miasta i Gminy w Rynie, w godz.: 10.00 – 18.00 stacjonować będzie mammobus, w którym Panie będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne (rejestracja pod nr tel. 0801 080 007, 058 511 34 56). Na bezpłatne badania cytologiczne zapraszamy Panie w wieku 25–59 lat, które od trzech lat nie miały wykonywanej cytologii, zaś na badania mammograficzne Panie w wieku 50-69 lat, które od dwóch lat nie miały wykonywanego tegoż badania. 


Zapowiedzi przedślubne:
Bartosz Wojciech Opalewski – kawaler; par. p. w. Świętych Piotra i Pawła w Reszlu
Kamila Beata Zacharewicz – panna; parafia tutejsza
Zapowiedź I...
Paweł Chomicz – kawaler; parafia tutejsza
Kinga Olbryś – panna; parafia tutejsza
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach