Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B - 08 MARCA 2009 roku
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B - 08 MARCA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  • Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  • Dzisiaj rozpoczęliśmy nasze parafialne Misje Święte. Prowadzą je Księża Pallotyni: Ks. Stanisław Barcikowski i Ks. Piotr Czaja. Prośmy w naszych modlitwach o Dary Ducha Świętego dla Ojców Misjonarzy oraz o owocne przeżycia tego czasu łaski i nawrócenia dla całej Naszej Parafii. Tradycyjnie taca z przyszłej niedzieli jest przeznaczona dla Wspólnot Pallotyńskich, w których pracują Księża Misjonarze jako podziękowanie za ich trud. Mam nadzieję, że każdy z nas zapoznał się z programem Misji i dokładnie wie kiedy powinien przybyć do świątyni na swoje spotkanie. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i wyłożony na stoliku w przedsionku kościoła. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc materialną w godnym podjęciu kapłanów spowiadających (środa i czwartek) oraz Księży Misjonarzy. Wszelkie dary składane w naturze w postaci jajek, swojskich wyrobów i wypieków  będą mile widziane. Już teraz wszystkim ofiarodawcom z serca dziękujemy.
  • Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
  • J. E. Ks. Bp Jerzy Mazur zwraca się z prośbą do całej naszej diecezji o poparcie zgodnie z nauką Kościoła całkowitego zakazu zapłodnienia in vitro. Wymagane jest konkretne nasze działanie w postaci podpisów na listach. Potrzebny będzie adres i pesel. Zbieranie podpisów dzisiaj i jutro w zakrystii przed i po Mszach Świętych.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom miejscowości Mioduńskie za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła oraz za złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 14 marca, na godz. 10.00 zapraszamy mieszkańców  Hermanowej Woli, Ryn Kolonia i z ul. Wiejskiej (Ryn Kolonia).
  • Urząd Skarbowy w Giżycku informuje, że w Urzędzie Miasta i Gminy w Rynie będzie możliwość złożenie zeznań podatkowych 09 marca, w poniedziałek (czyli jutro), w godz. od 10.00 do 13.00.

Zapowiedzi przedślubne:
Piotr Stanisław Wróblewski, kawaler, par. p. w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Użrankach
Marlena Milena Porębska, panna, par. tut. Zapowiedź I...
Grzegorz Karol Raczyński, kawaler, par. tut.
 Agnieszka Kowalczyk, panna, par. p. w. Św. Rodziny w Kozienicach
 Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach