Start arrow Wszystkie publikacje arrow VII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 22 LUTEGO 2009 roku
VII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 22 LUTEGO 2009 roku PDF Drukuj Email
  • W tym tygodniu rozpoczynamy okres 40 dni przygotowania paschalnego - Wielki Post. 25 lutego, Środa Popielcowa, rozpocznie nasze wejście na drogę pokuty i nawrócenia. Pamiętajmy, że w Popielec obowiązuje post ścisły, tzn. ilościowy (trzy posiłki w ciągu dnia, w tym tylko jeden do syta) i jakościowy (wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i wszelkich napojów alkoholowych). Porządek Mszy Świętych w Środę Popielcową: o godz. 07.00; 10.30; 16.00 i 18.00. W Ławkach i w Monetkach o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 10.00 i bezpośrednio po niej Msza Święta, o godz. 16.30 dla dzieci i o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17.15.
  • W przyszłą niedzielę, 01 marca, spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich Rodziców po Mszy Świętej o godz. 10.30.
  • Również w przyszłą niedzielę, 01 marca, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Stowarzyszenie na rzecz wspierania rozwoju dziecka „Przyszłość dziecka w barwach tęczy”, które funkcjonuje przy Publicznym Przedszkolu w Rynie, pragnie podziękować za ofiary złożone do puszek w niedzielę, 01 lutego, na rzecz chorych dzieci w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Polska Giełda Pracy w Ełku oferuje szkolenia: grafik komputerowy, księgowość, pracownik administracyjno – biurowy, sprzedawca – fakturzysta, magazynier. Informacje są dostępne na plakacie w gablocie w przedsionku kościoła.     
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom miejscowości Skop za posprzątanie  w dniu wczorajszym kościoła. Bóg zapłać!  W przyszłą sobotę, 28 lutego, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców wiosek: Ławki Małe, Ławki Wieś i Mioduńskie.

Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej niedzieli i na cały nadchodzący tydzień niech Pan błogosławi...

Zapowiedzi przedślubne:
Tomasz Karol Pieszko, kawaler, par. p. w. Św. Wojciecha w Mrągowie
Karolina Małgorzata Walinowicz, panna, par. tut.
Piotr Babiak, kawaler, par. p. w. MB Nieustającej Pomocy w Spychowie 
Beata Iwona Komoń, panna, par. tut.
Zapowiedź II...

 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach