Start arrow Wszystkie publikacje arrow V NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 08 LUTEGO 2009 roku
V NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 08 LUTEGO 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj Msza Święta w intencji Jubilatów, którzy związek małżeński zawierali w miesiącu lutym, o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
  • W środę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych oraz indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 10.30. Zapraszamy osoby chore i w podeszłym wieku. 
  • W sobotę, 14 lutego, święto Świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy oraz Dzień Zakochanych. Zapraszamy wszystkich zakochanych, szczególnie osoby zaręczone i przygotowujące się do przyjęcia sakramentu małżeństwa na Mszę Świętą o godz. 18.00.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom Canek i Bachorzy za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać!  W przyszłą sobotę, 14 lutego, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Trosu.

Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej niedzieli, szczególnie dzieciom i młodzieży w tym drugim tygodniu ferii zimowych niech Bóg Wszechmogący błogosławi...

Zapowiedzi przedślubne:
Mariusz Zajdel, kawaler, par tut.
Monika Jaskółka, panna, par. tut.
Zapowiedź II...
Piotr Paweł Szczepkowski, kawaler, par. tut.   
Anna Czesława Pawelczyk, panna, par. tut.
Zapowiedź I...
Tomasz Gembal, kawaler, par. tut.
Anna Maria Karwowska, panna, par. tut.
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach