Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 01 LUTEGO 2009 roku
IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 01 LUTEGO 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Dziecka „Przyszłość dziecka w barwach tęczy” działające przy Przedszkolu Samorządowym w Rynie organizuje Akcję Charytatywną na rzecz ciężko chorych dzieci z naszej parafii. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10.30 zapraszamy na montaż słowno – muzyczny „Jesteśmy sobie potrzebni”. Po każdej Mszy Świętej prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na ten cel przed kościołem. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.
  • Dzisiaj spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Jutro, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte będą o godz. 7.00; 10.30 i 18.00! Taca w tym dniu zbierana jest na Fundusz Zakonu Karmelitanek Bosych w Ełku. Świece gromnice, które poświęcone zostaną na każdej Mszy Świętej, można nabyć w zakrystii. Cena 5 zł..
  • We wtorek, 3 lutego, wspomnienie Świętego Błażeja, patrona chorych na gardło, specjalne błogosławieństwo świec i wiernych.
  • W czwartek, 5 lutego, wspomnienie Świętej Agaty, błogosławieństwo chleba i wody ku czci świętej.
  • W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Chorych w domach odwiedzimy jak zwykle w piątek od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00! Nabożeństwo o godz. 17.30 i Msza Święta Wynagradzająca NSPJ o godz. 18.00. W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15!
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom  Siejkowa, Ryńskiego Pola i Ryńskiego Dworu za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 7 lutego, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Canek i Bachorzy.

Wszystkim Parafianom i Gościom na czas świętowania dzisiejszej niedzieli, szczególnie dzieciom i młodzieży na czas rozpoczynających się ferii zimowych niech Boże Dziecię błogosławi...


Zapowiedzi przedślubne:
Mariusz Zajdel, kawaler, par tut.
Monika Jaskółka, panna, par. tut.
Zapowiedź I...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach