Start arrow Wszystkie publikacje arrow III NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 25 STYCZNIA 2009 roku
III NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B - 25 STYCZNIA 2009 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiaj obchodzimy Święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła, jest to także Dzień Pomocy Chorym na Trąd.
  • Również dzisiaj zapraszamy do naszej świątyni na Jasełka z humorem, wystawiane przez grupę Anima pod kierownictwem Ks. Dariusza, na godz. 16.00. Z racji wystawianych Jasełek Nabożeństwa przed Mszą Wieczorną nie będzie.
  • Jutro IX Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce.
  • Porządek wizyty duszpasterskiej:
26 stycznia 2009 r. (poniedziałek) od godz. 15.30:
Mierzejewo (od początku i końca wioski) oraz Sądry;
27 stycznia 2009 r. (wtorek) od godz. 15.30:
Wejdyki Kolonia i Owczarnia; Wejdyki (od początku i od końca wioski).
W środę będzie możliwość odwiedzin osób, których z ważnych przyczyn nie zastaliśmy w domach lub nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Istnieje też możliwość umówienia się na inny dogodny termin. Nowo Narodzony Pan pragnie błogosławić w tym Nowym Roku każdemu domowi i każdej Rodzinie. 
  • W tym tygodniu będą już odprawiane Nabożeństwa Wieczorne.
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Dziecka „Przyszłość dziecka w barwach tęczy” działające przy Przedszkolu Samorządowym w Rynie organizuje Akcję Charytatywną na rzecz ciężko chorych dzieci z naszej parafii. W przyszłą niedzielę, 1 lutego, po Mszy Świętej o godz. 10.30 zapraszamy na montaż słowno – muzyczny „Jesteśmy sobie potrzebni”. Po każdej Mszy Świętej prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na ten cel przed kościołem. Także dzisiaj z inicjatywy aktorów występujących w Jasełkach z humorem po przedstawieniu będą zbierane ofiary na ten cel.
  • Dziękujemy bardzo mieszkańcom  Rybicalu za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 31 stycznia, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Siejkowa, Ryńskiego Pola i Ryńskiego Dworu.
  • Siostry Rodziny Maryi z Augustowa organizują dla Młodzieży Żeńskiej (dziewczęta klas gimnazjalnych, licealnych i starszych), dni modlitwy, połączone z wypoczynkiem i poznaniem Zgromadzeń Zakonnych  z terenu Augustowskiego. Zjazd uczestniczek 29 stycznia (czwartek) do godz. 19.00. Zakończenie 31 stycznia (sobota) i rozjazd 1 lutego (niedziela) w godzinach rannych. Bliższe informacje w gablocie.  

Niech Boże Dziecię Wam Wszystkim błogosławi...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach