Start arrow Wszystkie publikacje arrow IV NIEDZIELA ADWENTU ROK B - 21 GRUDNIA 2008 roku
IV NIEDZIELA ADWENTU ROK B - 21 GRUDNIA 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Jasełka 2008 - próba Dzisiaj serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na "Jasełka z humorem", które będą wystawione przez Ks. Dariusza i zespół artystyczny "Anima" o godz. 16.00. .
  • Jutro od godz. 8.00 rozpoczniemy odwiedziny chorych przed Świętami Bożego Narodzenia. Można jeszcze zgłaszać chorych w zakrystii! W związku z tym, w I Piątek stycznia, do chorych nie pójdziemy! Będzie to też czas kolędy.
  • Przypominamy o Jubileuszowych Mszach Świętych w Niedzielę Świętej Rodziny, 28 grudnia. Małżonków, obchodzących w tym roku swoje srebrne gody zapraszamy na godz. 10.30, natomiast Złotych Jubilatów i dłuższych stażem małżeńskim zapraszamy na godz. 12.00. 
  • Jutro, 22 grudnia, pouczenie Rodziców i Chrzestnych przed chrztami ze Świąt Bożego Narodzenia, po Mszy Świętej wieczornej w kościele ok. godz. 18.40.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Krzyżan za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 27 grudnia, na godz. 09.00 zapraszamy mieszkańców Knisu.
  • We środę, 24 grudnia, Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do pielęgnowania zwyczajów wigilijnych i zachowania tradycyjnego postu. Msze Święte będą w naszym kościele w Rynie o godz. 7.00 (ostatnie Roraty) i Pasterka o godz. 24.00, żadnych dodatkowych Mszy Świętych nie będzie. Natomiast w kaplicach w Ławkach i w Monetkach Pasterka o godz. 22.00. W I Dzień Świąt nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.00 i o godz. 8.00 w kaplicach dojazdowych! Chrzty będą na Mszy Świętej  o godz. 12.00, dlatego niezainteresowanych tą uroczystością prosimy  o przybycie na inne Msze Święte.
  • W piątek, II Dzień Świąt, Wspomnienie Świętego Szczepana Męczennika. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  • Serdecznie zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i obfitych łask Bożych w tym szczególnym czasie. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo...
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach