Start arrow Wszystkie publikacje arrow II NIEDZIELA ADWENTU ROK B - 07 GRUDNIA 2008 roku
II NIEDZIELA ADWENTU ROK B - 07 GRUDNIA 2008 roku PDF Drukuj Email
  • Dzisiejsza taca jest podziękowaniem Księdzu Piotrowi Ramusiewiczowi SAC z Częstochowy za trud głoszenia rekolekcji adwentowych. Za wszelkie złożone ofiary z całego serca dziękujemy: Bóg zapłać.
  • Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej, przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  • Dzisiaj I Niedziela Miesiąca, spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  • Wyrażamy naszą wdzięczność Wszystkim, którzy okazali pomoc materialną w godnym przyjęciu kapłanów spowiadających oraz Księdza Rekolekcjonisty. Dziękujemy bardzo pani Marii Masłowskiej, pani Jadwidze Balejko, pani Annie Prościewicz, panu Romanowi Karpińskiemu, pani Sławomirze Gryniewicz, pani Elżbiecie Cieślińskiej, pani Joannie Modzelewskiej oraz pani Jolancie Grablewskiej. Bóg zapłać! 
  • W poniedziałek, 08 grudnia, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, odpust w naszej Parafii. Msze Święte będą o godz.: 7.00; 10.30 i o 18.00. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na fundusz zapomogowy dla parafii w potrzebie.
  • Ryńskie Centrum Kultury zaprasza 10 grudnia (w środę) oraz 14 grudnia (w niedzielę) na godz. 18.30 do kina na film „Świadectwo”.
  • Bardzo dziękujemy mieszkańcom Słabowa i Szczerzbowa za posprzątanie w dniu wczorajszym kościoła i za ofiary złożone na kwiaty. Bóg zapłać! W przyszłą sobotę, 13 grudnia, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców z Mierzejewa oraz Sądr.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i obfitych łask Bożych w nadchodzącym tygodniu. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo...

Zapowiedzi przedślubne:
Arkadiusz Wiśniewski, kawaler, zam. Ryn - par. tut.
Joanna Jeżewska, panna, zam. Ryn - par. tut.
Zapowiedź I.
 
© 2024 Księża Pallotyni - Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rynie; Domki na Mazurach